Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Zdałem za pierwszym (1) Gorąco polecam Instruktora Bartka, świetnie mnie wyuczył no nie mam nic do... Kacper Karol - opinia (1) Bardzo dobra szkoła jazdy, zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam... Karol Asia - opinia (1) Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszej szkoły !! Jazday których strasznie się... Asia
Extra (1) Teoria dobrze przyswajalna w weekendy, gdzie kazdy ma czas. Instruktorzy... Jeremi Najlepsza szkoła jazdy! (1) Jestem właśnie po zdaniu egzaminu państwowego! Dzięki tej szkole, nie... Mikołaj Zygan Szkoła jazdy (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Dzięki tej szkole egzamin państwowy zdałam... Polecam wszystkim (1) Polecam. Sprawdzałem kilka ofert szkół jazdy w Gdańsku. Chyba jako jedyni... Jerzy zdane za pierwszym (1) Moim instruktorem był Pan Sławek, którego serdecznie polecam wszystkim... Przemek Mam prawo jazdy dzięki Piaty Bieg (1) Nie chce się rozpisywać ale nie moge ująć swojego zadowolenia w jednym... Aneta Szczerze polecam (1) Polecam OSK Piąty Bieg . Profesjonalne podejście od samego początku . Teoria... Tomek Mocno polecam (1) Po 10 latach przerwy i niezdanych egzaminach postanowiłam spróbować jeszcze... Justyna Bardzo fajna szkółka jazdy (1) Sam kurs prawa jazdy był dla mnie przyjemnością. Kompetentna i profesjonalna... karokla Polecam!!! (1) Ani przez chwilę nie żałowałam, że wybrałam tę szkołę jazdy.Jeżeli chodzi o... Paula Polecam! (1) Bardzo polecam Szczególnie instruktora Bartka Dawid Świetna i rzetelna szkoła! (1) Polecam naprawdę każdemu, kto ma ochotę nauczyć się jeździć! Teoria jest... Karolina Zdane za pierwszym (1) Teoria w szkole przeprowadzona bardzo zrozumiale i zwięźle u Pana Mikołaja,... Sara Piąty bieg - nie mogłam trafić lepiej (1) Do nauki jazdy dojrzewałam kilka lat. Na kurs poszłam z nastawieniem, że... Kasia Polecam wszystkim (1) Dzięki świetnemu przygotowaniu do egzaminu z teorii przez Pana Mikołaja, oraz... Antek Gratuluję panu Mikołajowi! (1) Oceny mówią chyba same za siebie, zdane za pierwszym razem. Pytajcie o pana... Robert Z całego serca polecam (1) Polecam bardzo tę szkółek. Jestem strasznie z niej zadowolony. Super... Janek