Gdańszczanka - opinia (1) Pyszne, codziennie świeże pieczywo. Pierwsza klasa. Drożdżówki niebo w gębie. Gdańszczanka Roman - opinia (1) Uwielbiam chleb razowy z tej piekarni Roman Green - opinia (1) Piekarnia prawdziwego chleba, serdeczni ludzie, miejsce z duszą i z innego... Green
Damian - opinia (1) Jakość wyrobów nie do opisania. Po prostu prawdziwe pieczywo, bez udziwnień,... Damian Roman - opinia (1) Po prostu smak dzicinstwa bulki chlebek od 20 lat ten sam smak Roman Anka - opinia (1) Pani Wanda miła, uśmiechnięta i zawsze życzliwa sprzedawczyni a chleb... Anka Andrzej - opinia (1) Kupiłem niedawno chleb i bułki. Może to tylko przypadek, ale chleb już nie... Andrzej Ela Sikorska - opinia (1) super pieczywo, zdrowe, z mąki, ciężkie nie dmuchane, bardzo wartościowe,... Ela Sikorska Łukasz - opinia (1) Najlepsza piekarnia w Gdańsku. Łukasz Ania - opinia (1) Doskonały chleb. Jedyny taki w 3miescie Ania Cudowne miejsce! Jedno z takich ostatnich... (1) Niepozorny budynek myli na pierwszy rzut oka, wnętrze piekarni również jest... Andrew Najwspanialsza piekarnia w Trójmieście (2) Nie ma nic wspanialszego niż iść rano do piekarni Pana Ryszarda... Aleksandra Grochowska Wspaniale pieczywo (1) Korzystam od kilku lat. Kiedy dowiedzialam się o piekarni tylko tu kupuję.... Elzbieta Super (1) Od lat ,niezmiennie ,wspaniałe pachnące pieczywo . Paweł Cudowne pieczywo (1) Wspaniałe cudowne pachnące najlepsze Alina To moja ulubiona piekarnia (1) Zgadzam się z "Green": drożdżówki Pan Majchrowski piecze przeciętne, ale... Mariusz Kwintesencja smaku chleba (1) Nic dodać, nic ująć. Irena Prawdziwe pieczywo i dobrzy ludzie (1) Prawdziwy chleb w takim zaułku. Najlepszy jest po prostu oliwski, choć też... Green Smak prawdziwego chleba (1) Polecam ten smak, to miejsce, ludzi tam pracujących. Tak to jest gdy wkłada... Agnieszka Moja ulubiona piekarnia. (1) Już od kilku lat zaopatruje się tam w pieczywo. Pyszne bułki , nienapompowane... ŁUKASZ