Cezary - opinia (1) Najlepsze pieczywo w Trójmieście Cezary Andrzej - opinia (1) Nie ma nic lepszego w całym Gdańsku !!! Andrzej Cani - opinia (1) Piekarnia Majchrowski wymiata! Cani
aga - opinia (1) Najlepsze pieczywo w Trójmieście. aga Katarzyna - opinia (1) Super ,niestety dla mnie daleko Katarzyna Jolanta Janowicz-Tomankiewicz - opinia (1) Najlepszy chleb i bułki smakuje jak kiedyś Jolanta Janowicz-Tomankiewicz Eugeniusz Szymańczyk - opinia (1) Pieczywo suuper! Bułki - smaki z dzieciństwa. Chleby pieczone wg. tradycyjnej... Eugeniusz Szymańczyk Gdańszczanin z irodzenia - opinia (1) Najlepsza piekarnia w Gdańsku proukujæca pieczywa na starych recepturach i... Gdańszczanin z irodzenia Kucykowa - opinia (1) Przepyszne. "Nieoszukane". Smaki dzieciństwa. Kucykowa Adam - opinia (1) Pyszne tanie pieczywo. Drożdżówki takie duże ze 2 osoby się najedzą... Adam Włodek - opinia (1) Doskonałe pieczywo, smak jak sprzed lat, nie ma równych sobie, polecam! Ale... Włodek Agnieszka - opinia (1) Moje ukochane miejsce z pieczywem. I nigdy nie wiem, co jest lepsze czy... Agnieszka Janka - opinia (1) Jestem zachwycona. Chleb smakuje jak zadawnych lat. Janka GB - opinia (1) Pysz! Petarda od Ryszarda! Jak ktoś chce pyszne pieczywko to musi kiedyś tam... GB Ja - opinia (1) Najlepsza piekarnia. Przepyszne wypieki. Ja Łukasz - opinia (1) Śmiało użyje przymiotnika: kultowa piekarnia w Gdańsku. Wspaniałe pieczywo a... Łukasz Natalia - opinia (1) Najlepsza piekarnia w okolicy! bajgle cudo! Natalia Monika Sun - opinia (1) Piekarnia pierwsza klasa. Chleb i bułki smakują jak z bajki. Monika Sun Grzesiek - opinia (1) Piekarnia położona w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Gdańsku.... Grzesiek Piotr - opinia (1) Zapach prawdziwego pieczywa ,takiego jak pamiętam z dzieciństwa. Piotr