Ping Pong

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21

Zdecydowanie na tak! (1) Odwiedziłam już nie raz, ża każdym razem w punkt. Przesympatyczna obsługa... Marlena Pysznie (1) Pycha jedzenie, miła obsluga. Byłam kilkakrotnie i chętnie tam wracam.... klaudyna Pyszna kaczka (1) Miła obsługa i smaczne jedzenie, szczególnie do gustu przypadła mi kaczka w... Kasia
Nierówno, bez rewelacji (1) Byłam w tym lokalu miesiąc po powrocie z Azji no i... rewelacji nie ma.... Wang Wang no niestety....rozczarowanie (1) Byliśmy w 6 osób i każdy był niezadowolony... ani smaki nie nie zachwycają... Marta 13 nie musi być pechowa (1) Dlaczego 13 ? Właśnie 13 września 2016r. po raz pierwszy z rodziną... Fanka krewetek i mangolassi Chyba nie warto, ja drugi raz nie odwiedze (1) Witam! Niestety wszystko było ok na początku, zamówiliśmy sałatkę z mango... Adrian Raczej nie wrócę... (1) Rezerwacja stolika przez telefon lekko zaskakująca.Osoba odbierającya tel... AGA Warto iść, ale nie wszystko warto zamówić (1) Obsługa sprawia wrażenie mocno zmęczonej i mało ruchliwej. Kartę lepiej iść i... Ela Taki ping pong (1) W skrócie obsługa bardzo miła zaangażowana (nasz kelnerka, bo druga na sali... Adam Rewelacyjne miejsce (1) Fantastyczne miejsce, z cudownym jedzeniem, serdecznie polecam ! Rewelacyjny... N/A Tak trzymać! (1) Przepyszne jedzenie, autentycznie azjatyckie. Na dania faktycznie trzeba... Mole Byłem 15 sierpnia, a więc na drugi dzień po otwarciu (1) Jestem trochę rozdarty, bo uczucia mam mocno mieszane i nie wiem co napisać.... Michał