Ping Pong

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21

Bardzo nierówno z tendencją w dół. (1) To był niedzielny obiad, lokal był pełny, ale dzięki miłym klientom (nie... AZW Mieszane uczucia (1) W jeden z weekendów odwiedziłam Ping - Pong, by zjeść ich Ramen, który mi... jagodamalinowa Pysznie! (1) Wybrałam się z koleżankami w weekend do ping ponga, to była nasza pierwsza... Julia
Znowu to samo (1) Standardowo nie oceniam knajp na forach. Są jednak sytuacje w których... Ewa Dramat (1) po raz kolejny zostalismy potraktowana skandalicznie. Sytuacja miała miejsce... Syla Wszystko smakowało (1) Bardzo fajny, prosty wystrój wnętrza z akcentami. Ramen fantastyczny! Pad... Paula Kolejna wizyta - niestety rozczarowanie (1) Niestety muszę potwierdzić opinie kilku przedmówców, jakość serwowanych dań... Ala TRAGEDIA (1) Zacznę od tego dobrego matcha latte (czyli zielona kawa). Pyszne słony karmel... Michał Super restauracja (1) Gorąco polecam jedzenie, zwłaszcza ramen. Nieziemsko pyszne. Obsługa trochę... Adam Skandal (1) W ping pongu byliśmy parę razy- znamy państwa menu. Sytuacja miała miejsce w... Kinga Tak sobie (1) W przypadku tej oceny skupię się raczej na obsłudze niż na walorach... Piter polecam (1) Bardzo dobre jedzonko. Dobrze ze zrobilam wczesniej rezerwacje na sobote bo... Ewa Polecam (1) Smaczne, świeże jedzenie, klimat barowy, bez zadęcia, na szybki obiad na... Asia Do namysłu... (1) Nie chciałbym jednoznacznie ocenić miejsca po jednym spróbowanym daniu.... głodomór Pierwsza = ostatnia wizyta. (1) Po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam wybrać się do Ping Pong'a... Olga Szkoda czasu (1) Wielkie rozczarowanie! Zamówione danie nie nadawało się do jedzenia z powodu... Morka Pad thai z krewetkami (1) Ogolnie spoko..przyjemny lokal i smaczne jedzenie..ale zdecydowanie minus za... Olga Bardzo przeciętnie (1) Zamówiliśmy kilka dań i żadne z nich nas nie powaliło. W hao bao poza trawa... Gastroja Słabo..... (1) Potencjał jest , niezły wystrój ale miejsce bardzo małe wiec warto mieć... Sąsiadka Słabo (1) Byłam tam 2 tygodnie po otwarciu , zamówiłam Ramen i był przepyszny ,... Magda