Ping Pong

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21

Sara - opinia (1) Pyszne jedzenie i genialna obsługa. Polecam szaszłyki Sara napek - opinia (1) absolutnie nikomu nie polecę mimo ze jedzenie nie jest złe ale zamówienie... napek Dorota - opinia (1) Smaczne jedzenie i przyzwoite ceny Dorota
Ola - opinia (1) Niestety nie polecam nikomu Ping Pong. Byłam drugi raz i drugi raz się na... Ola kot - opinia (1) Jedzenie umiarkowanie dobre, ale obsługa do wymiany. Składając zamówienie... kot Agnieszka - opinia (1) Regularnie korzystam, zawsze zachwyca Agnieszka Tomasz - opinia (1) Pierwsza wizyta i nie ostatnia super mimo iż.na wynos Tomasz Dee - opinia (1) Super jedzenie, fajna atmosfera, bardzo dobra jakość produktów - brawo Ping! Dee Ela - opinia (1) Jedna z moich ulubionych restauracji w Tricity. Zawsze po wizycie jestem... Ela Eryk - opinia (1) Byłem pare razy, jedzenie zawsze bezbłędne, piwko też ciekawe (ryżowe, miła... Eryk Uwielbiam! (1) Szef kuchni z Azji się zna na robocie. Krewetki w wasabi szał! Byłam kilka... Nina niesmacznie (1) miła i szybka obsługa, ładnie wyglądające dania, ale co z tego skoro w smaku... mrr Ceny nie sa niskie, jedzenie w miare, fatalna obsluga (1) Fatalna obsluga, ceny nie sa niskie, jedzenie w miare. Aleksander Obsługa dramat- nigdy więcej (1) Dzisiaj odbilismy się od ściany w Ping Pongu. Nie Jesteśmy jedyni widząc po... Ola Nic smacznego (1) Zamówione potrawy: - won tony - można mieć wątpliwości, czy mięso w środku... KSz Rozczarowany (1) Jakość potraw taka sobie. W sumie nie ma co polecić. Obsługa fatalna. Z takim... Nie polecam Okropna obsługa (1) Wyjatkowo nieprzyjemna Pani kelnerka, z wielkim zawzięciem bardzo stara się,... fio Wrócę tylko na deser (1) Ceny do smaku dań i porcji są wygórowane. Tofu z makaronem niestety bez... Ew Super miejsce! (1) Bardzo ładnie podane i smaczne jedzenie, miła obsługa i bardzo krótki czas... Ania Wielkie rozczarowanie (1) Mieszkam w Gdańsku od ponad roku i systematycznie staram się odwiedzac nowe... Kamil