Magda - opinia (2) Pierwszy samodzielny przejazd pociechy rewelacja!! Obsługa w recepcji jak i... Magda Polecam! (1) Regularnie odwiedzam tor na stadionie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.... AnnaTuchoń Polecam (1) Często jeżdżę do tego miejsca z dziećmi. Chętnie tam wracają (Jeszcze im się... Magda
polecam wszystkim! :) (1) świetne miejsce! super zabawa, bardzo miła i profesjonalna obsługa, a do tego... Kasia Idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej! (1) W ramach imprezy integracyjnej korzystaliśmy z gokartów, paintballa... Aneta Mega atrakacja (1) Byłem ostatnio z dziewczyną na gokartach i bawiliśmy się super. Kulturalna... Filip z Gdańska Super zabawa (1) Fajnie spedzony czas,wiele atrakcji,bardzo mila obsluga,potrafiaca... Agata ODRADZAM !!!! (3) Dzisiaj odwiedziłem z synkiem TEN podmiot gospodarczy. Wszystko przebiegało w... PUNISHER Zdecydowanie polecam!!! (1) Tor o wiele ciekawszy i większy niż w sopocie, a gokarty o wiele lepsze i... 3City Kart Team Pit Stop na PGE to amatorka! Chamska obsługa! (5) Byłem wczoraj na gokartach na PGE. Wcześniej odwiedzałem inne tory. Na... Michał Obsluga (1) Obsługa nie miła pani w ciemnych włosach mówiąca o regulaminie na torze nie... Xyz Mega FUN (1) Booomba!! Super zabawa, polecam każdemu kto jeszcze nie był w PitStopie!... Piotrek dużo zabawy! (1) koledzy namówili mnie na jazdę i to była jedna z lepszych decyzji ;) świetne... kaska super miejsce dla rodziny (1) witam spedzajac wakacje w gdansku obowiazkowo trzeba odwiedzic tor gokartowy... zuza_ Polecam! (1) O PitStopie dowiedziałam się przy wizycie na Stadionie. Nie sądziłam, że to... Karolina Fantastycznie!!! (1) Przyjechaliśmy całą rodziną na wakacje nad morze. Nie spodziewałem się, że... Marcin Obsługa tragiczna (2) Administracja tego obiektu to jakaś masakra. Próbowałam umówić przejazd... KO duża frajda (1) dziękuję całej ekipie Pitstop za piątkową imprezę integracyjną, wszystko nam... Kondzio MS - opinia (2) Panie z recepcji robią co mogą pomimo i tak delikatnie lekceważącego... MS Ania - opinia (1) Byłam ostatnio na gokartach ze znajomymi i bylo świetnie. Największą zaletą... Ania