Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11a

Zawiodłem się : ( (1) Od dawna bardzo chętnie jadaliśmy z Żoną w pizzerii Krokodyl, zawsze... Zawiedziony Znaczny spadek jakości. (1) Jeszcze do niedawna poleciłabym tę pizzerię każdemu. Jednak ostatnio bardzo... A Czas oczekiwania 2godziny (1) Pizza przywieziona kompletnie zimna Iwona
Trudno polecić komuś Krokodyla (1) Wygląda na to, że w stosunku do poprzednich lat jakość pogarsza się, a ceny... keram15 Lubisz Czekac? (1) Czas oczekiwania na pizze wraz z dostawa wyniósł 2,5h - gdzie bylem... Marek Super (1) Jestem zachwycona. Byłam wczoraj zaproszona przez koleżanki z pracy właśnie... Teresa Nie polecamy (2) Na pizzę czekaliśmy dłużej niż wstępnie nam oszacowano, ponad półtora godziny... Michał i Kasia Wczoraj byłem w restauracji KROKODYL z narzeczoną i jesteśmy bardzo zawiedzeni. (1) Zestaw obiadowy DEVOLAY z frytkami i surówką kosztował 21 zł a porcja była... Jarek Jest w porządku (1) Polecam, zaufana pizzeria z przyzwoitą pizzą, fajną obsługą i najlepszymi... Sprzęgło od Opla smacznie (1) Byliśmy dziś w lokalu na zaspie i zamówiliśmy dwie pizze: capricioze i... Kamila i Darek Ciasto się poprawiło (1) Nareszcie smaczne, pyszne ciasto do pizzy, stary pizzerman produkował... Luke bylo ok, jest masakra (1) Jeszcze rok temu odwiedzalam to miejsce, porcje byly spore , salatki świeże... xyz Podeszwa nie Pizza (1) Ludzie! Nie chcecie się otruć to nie jedzcie tam. Kucharze chyba po... Jarek Masakra (1) Wczoraj odwiedziliśmy pizzerie krokodyl, kiedys jakiś rok temu byłam tam na... E. smacznie (1) zamówiłam dziś sporo pozycji z tej pizzerii i muszę szczerze powiedzieć że... Basia Smietnik (1) zestaw obiadowy devolay z frytkami ktory dzis zamowilem wlasnie wyladowal w... KRZYWOUSTY mile zaskoczenie.... (1) odwiedzilismy krokodyla na zaspie i powiem ze to bylo bardzo mile... zadowolona Po raz kolejny pizza dojechała zimna! (1) Po ponad godzinnym oczekiwniu na pizze otrzymałem zimny placek.... Od reki... Andon13 Nie polecam (1) sos do pizzy podobno gratis jak pani przyniosła pizze okazało się że sosu nie... Marek Nie polecam (1) Byłam tam ostatnio , barszcz z kołdunami nawet nie wie co to buraki( sam... Ja