Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11a

super :) (1) Fajny klimat jestem bardzo zadowolona z tej pizzerii :) polecam pizze które... malinka Troche kultury !!!!! (1) Dania obiadowe smaczne, pizza moze byc ale to co dzieje sie w pizzeri jest... Robert Bartek - opinia (1) Jadałem u was często i zawsze mi smakowało ale od jakiegoś czasu dania... Bartek
Smacznie Szybko Sprawnie (6) Jedzonko jak zwykle pyszne! Mają teraz nowy sposób zamawiania przez... Arek O co chodzi? (1) Generalnie jadałem często w Krokodylu , nie powiem przewaznie wszystko bylo... Grzesiek FATALNA OBSLUGA (1) Byłam zjeść z mężem na miejscu ,pani która mnie obsługiwała była bardzo nie... Kleopatra POLECAM !!!! (1) Jestem stałym klientem tej pizzeri i jestem bardzo zadowolony z usług jakich... T. Fatalna Klientela (1) ......Przeciez o to chodzi zeby zjesc w milej, wesolej... Cecyl POLECAM !!!!!!!!! (1) Nie zgadzam sie z poniższymi komentarzami !! Uważam,że lepiej mieć poczucie... pati FATALNA OBSŁUGA (1) Nie pojde tam nigdy wiecej , masakryczna obsluga .Bylem w szpitalu u zony i... Marek nie polecam (1) dzisiaj postanowiłam zjeść sobie pizze na kolacje . Zamówiłam dużą porcje... B.M OBSŁUGA PORAŻKA (3) Kolejny raz goscilem w krokodylu i niestety kolejny raz sie zawiodlem na... Gość barszcz z kołdunami to ch (1) Zamówiłem barszcz z kołdunami i naleśniki z serem, dżemem i ananasem.... Wojtek stala bywalczyni - opinia (1) To jakis koszmar jak mozna stawiac za bar tak naburmuszona osobe- Julka czy... stala bywalczyni ... (1) W sumie pierwszy raz miałam okazję kupować na miejscu pizzę, zwykle... Mirka Mary - opinia (1) Często zamawiam jedzonko z Krokodyla i wszystkim serdecznie i szczerze... Mary Polecam!! (1) Wielokrotnie zamawiam tam jedzenie :)jest pyszne mój przysmak to pierś z... ninka Warta polecenia! (1) Zamówiłam dzis pizze. Poczatkowo chciałam zamówic gdzie indziej ale nie mam... ewka Kiepsko (1) Wczoraj byłam na obiedzie zamówiłam lassagne i placek po cygańsku. Niestety... gizmo P-O-R-A-Z-K-A (1) Z calym szcunkiem dla wlascicieli w/w pizzeri... drodzy Panstwo... pierwze... OSTATNI RAZ BYWALEC KROKODYLA