Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11a

viwaldi - ocena (1) NIezmiennie dobra od lat i szybka dostawa, a z odbiorem własnym max 20 minut... viwaldi Michał - ocena (1) Pizza Siciliana - średnia na cienkim cieście. Tak słabej pizzy to szczerze... Michał Marek - opinia (1) Pozdrawiam Pana, który robi pizze. Pyszna Marek
Piotr - opinia (1) Odświeżona karta, nowe dania, burgery, pizza, dania obiadowe, makarony, każdy... Piotr Coraz gorzej (1) Krokodyl na Zaspie jest coraz gorszy. Pizza duża to tak na prawdę mała.... Janusz Pizza slaba (1) Duża pizza jest żeenująco mała.Po otwarciu kartonu z zawartoscią nie wiadomo... Łukasz Nowe pizze :) (1) Dziękuję za wprowadzenie nowej pizzy carbonara, uwielbiam ją :) Milosniczka krokodyla Nie Polecam (1) Przed chwila jadałam placek po cygańsku .27.01.2019 GODZ. 14.00 Trudno to... Tatiana Dobre jedzenie, bardzo słaba wentylacja (1) Niezłe jedzenie, szybka obsługa, dogodny parking ale wentylacja to raczej z... Bartek Barszcz z koldunami (1) Naprawdę nie wiem co trzeba zrobic zeby nawet barszcz z torebki był tak... Agata Nie polecam. (1) Kiedyś dobra, teraz niestety nie przykładają się. Pizza duża, w menu 30 cm ma... Wojtek Najlepsza pizza w Trójmieście (2) Pizzę polecam najbardziej wybrednym bo do takich się zaliczam...nie ma... Kocur spoko pizzeria (1) fajny lokal, obiady smaczne i duże porcje, pizzę również można polecić. Na... Adek Heinz (1) Ogólnie polecam.jestem bardzo wybredny jeżeli chodzi o pizze,ale krokodyl... HEINZ Porażka! (1) Kiedyś pizza super (w szczególności nr 22, którą bardzo często jadałam i... Marika Sobut Duża pizza ma 23 cm zamiast 30 !!! (1) Zwyczajnie oszukują klientów i niemiła pani z obsługi zamiast przeprosić... Tomek odradzam krokodyla zaspa (1) Nie polecam tej Pizzeri nie dość ze długi czas oczekiwania na zamówienie... kama Jak sie najadłam w "Krokodyku"? (1) Poszłam po południu na obiad.Podeszłam do kasy, zamówiłam, zapłaciłam, pani... rozżalona konsumentka Porażka (1) Pierwsze pół pizzy bardzo fajne, smaczne, druga strona niestety zawiodła po... ;) Krokodyl Zaspa (1) Zamawiałam w lokali na Zaspie dwie pizze o 20.26, miałam czekać godzinę. O... E