Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11a

rodzinny spacer (1) Bylam wczoraj z rodziną wieczorem po spacerku w krokodylu. Każdy zamówił co... magda ŻENADA !!!! (1) Wyprawiałem przyjęcie komunijne w lokalu dla dziecka. Lokal miał być tylko i... Tomek Pizza Solo rozmiar mega to żart (1) Zamówiliśmy dziś do firmy największą pizze z jajkiem i szynką. Pizza... Bartosz
OBRZYDLIWY KEBAB (1) Wielki minus dla kucharza.. "zbierz resztki, zawiń w rulon i nazwij rollo"... Agata naprwde spoko (1) Pizza dojechala szybko jak na terazniejsze realia byla ciepla a nawet goraca... ja Niezwykle szybka dostawa (1) O ile pizzę robią całkiem smaczne, o tyle czekanie na dostawę 2 i pół godziny... Marcin Z nie polecam sałatki (1) Kilkakrotnie jadłam tam pizze i była do przyjęcia, ale dzisiaj zamówiłam... Sylwia Pizza i sos (1) Witam Zamawiam dania bardzo czesto do domu, czasem mam chcec na pizze z sosem... Aga Brzeźno porażka (1) Dostawa za długa, bo 1godz, 10 min w godzinach wieczornych. Pizza zimna,... Tina TRAGEDIA !!!!! szczerze Nie polecam=) (2) hmmm. nie polecam nikomu, obiady mogą być choć zdarzyła mi sie brzydko... Tatiana Bardzo przyjemne jedzonko (1) Spaghetti Krokodyl było zamówione telefoniczne - pierwsze moje zamówienie w... Klejent Najgorszy kebab w życiu (1) Po wizycie w tym lokalu po prostu musiałem zostawić tutaj komentarz. Jadłem... Tomek rozczarowana (1) Pizzeria o której słyszałam tyle dobrego poprostu okazała sie kompletną... rozczarowna zamówienie w dowozie (1) co do jakości jedzenia, to trudno orzec albowiem (mimo, że zamówienie było... Łukasz dla mnie gitara! (1) ...ogolnie jeszcze dobrze gdanska nie znam ale jezeli tak tutaj karmia jak w... Marek Bardzo się rozczarowałam (1) Do tej pory dosyć często zamawiałam jedzenie w "krokodylu", pizza i obiady są... Ewa SŁABIZNA (1) Z takim podejściem do klienta kiepsko wróżę tej pizzerii. Pizza chłodna,... Aleksandra super obsługa! (1) Obsługa bardzo miła (zarówno Pani odbierająca zamówienie jak i Pan, który je... nika pyzna pizza!! (1) pizza rewelacyjna:) dawno tak pysznej nie jadlam. super ciasto, mega duzo... moni mniam :) (1) Bardzo pyszna pizza, szybka dostawa, miły dostawca. Polecam :) Zuzia