Pizzeria da Raffaele Gdańsk

Pizzerie

Gdańsk, Góralska 13/4

Ania - opinia (1) Meeega !!! Polecam Ania Jugend aus Danzig - opinia (1) Tylko nazwa została , Włocha już od lata nie ma, smakuje inaczej . Jugend aus Danzig Kuba - opinia (1) Super pizza, świetne ciasto, pyszne składniki. Plus za klimat Kuba
Kinga - opinia (1) Niestety to już nie ta sama pizzeria. Od razu wyczułam, że pizza smakuje... Kinga Joanna - opinia (1) Włoska pyszna pizza z miłą obsługa i włoskim klimatem Joanna Kuba - opinia (1) Super pizza swieze skladniki oraz pan pizzermen bardzo mily dawno nie jadlam... Kuba A. - opinia (1) Uwielbiam pizze z tego miejsca. Wspaniała atmosfera. Odrobina prawdziwych... A. Andrew - opinia (1) Kiedyś było ok, teraz jest fatalnie. Andrew l - opinia (1) Pizza całkiem dobra, niektóre składniki niezbyt świeże, cała reszta, na czele... l Super i blisko! (1) Jestem wierna temu lokalowi jak i mężowi... Kasia Mieszkam na Przymorzu. Na pizzę jadę na Niedźwiednik. (1) Od kiedy pojawił się ten lokal w Gdańsku, czyli już od kilku lat - jadamy z... Marek Slaba (1) Bardzo marna pizza. Długi czas oczekiwania mimo pustej sali... generalnie nie... Dzik MW - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku!!!!! MW Oryginalna włoska, nic jej nie trzeba (1) Pizzeria prowadzona jest przez właściciela, Włocha, który na wejściu przywita... Jakub vera pizza italiana (1) Zawitałem tam dziś przypadkiem, pizza super (jadłem vegetarianę), właściciel... Konrad Najlepsza pizza (1) Najlepsza , bez konkurencji. ania Najlepsze Calzone w Trójmieście (1) Zachęcony świetnymi opiniami znajomych odwiedziłem tą pizzerie i od kilku... kamil Najlepsza pizza jaką w życiu jadłem (1) Bardzo dobre pizze, każda kompozycja ma niesamowity smak! Ciasto jest... Mulat Zdecydowanie polecam! (1) Mimo dosyć skromnego wnętrza pizze są naprawdę świetne, zdecydowanie... Eryk Zdecydowanie polecam! (1) Tej pizzy trzeba spróbować! Restauracja prowadzona jest przez Włocha i... Pomorzanka