Oddanie tam auta do serwisu wiąże się z jego kompletną dewastacją. (2) Nie polecam serwisu na Szadółkach. Nie dość, że trzeba tam jechać drogą... były klient Blacharsko - rewlacyjni (1) Oddałem tam pojazd na naprawę blacharsko lakierniczą, poszło szybko, sprawnie... Misza kompletni partacze!!!!! (2) miesiac temu wstawilam tam swoje polo do bezgotowkoej blacharki po... niki46
SERWIS PLICHTA TO PARTACZE NIE POLECAM!!! (1) ODDAŁAM DO SERWISU W WEJHEROWIE AUTO PO SZKODZIE. WYMIENILI TAM PRZEDNI... BYŁA KLIENTKA nie chcieli rzarowki wymienic fabia (4) warksztat straszny, rzarówki od renki niechcieli zmienic. pszecierz to serwis... Stanislaw Kurzajewski Tadeusz - opinia (3) Na samochód czekam tydzień!!!!! Sprowadzają do skody superb spręzyne z czech... Tadeusz tragedia (1) jeżeli chodzi o salon auto plichta omijajcie go z daleka jest tam jeden gość... oleksy SZYBKA FACHOWA OBSŁUGA (1) UDZIELANO MI SZYBKO I RZETELNIE FACHOEJ POMOCY NA TEMAT DOBORU CZĘŚCI DO... GRZEGORZ AUTO NIE UMYTE! (1) UWAGA, ONI MAJĄ DWA KONTA NA TROJMIASTO.PL ZAPRASZAM TUTAJ:... Ola Mozna polecić (1) Mieszkam w Warszawie, ale pracuje w Trójmieście. Większość przeglądów... warszawiak Serwis (1) Przegląd dla mojej hondy perfekcyjny. Polecam pod każdym względem. Panowie... barbara Tylko Pan Mirosław! (1) Panie MIRKU TAK trzymać ! JAK SERWIS SKODY TO TYLKO W ASO PLICHTA U PANA... mietek udawanie że nie ma problemu (1) Haczy mi dwójka i to zgłosiłem ale servis stwierdził, że skrzynia jest OK-... Stanisław Przeglad 60 tys km (1) Nie polecam, omijac z daleka, auto 2 tyg temu i jakies 1000 km temu bylo na... Siwy jest ok (1) jest ok bartek trudno nazwac serwisem!!!!!!! (1) kilka razy odwiedzalem serwis, za kazdym razem po tyg cos innego psulo sie w... PIOTR NIEPOROZUMIENIE a nie serwis (1) Szkoda pisać!!!TRAGEDIA!! naprawa samochodu, która miała trwać 2 dni trwała 2... Marek Sprawa załatwiona na 100% (1) Przyjechałem Skodą Fabią na wizytę w dziale elektrycznym, problemem były... J.M. BRAK KOMPETENCJI (1) Panowie w serwisie mają duży problem z korzystaniem z cennika usług w... Przemek POLECAM (1) GORACO POLOECAM SERWIS PLICHTY, SZYBKI SERWIS I BARDZO DOBRA FACHOWA OBSLUGA... Sylwia