Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Warszawska 59

ewa - opinia (1) Moim zdaniem powinni zlikwidować tą całą śmieszną pocztę polską. Przez... ewa tuldor - opinia (1) Nie należy winić kobiet jakie siedzą w okienkach tylko szefostwo jakie nie... tuldor zirytowana - opinia (1) Nie dosc ze siedze calymi dniami w domu to listonosz nie raczy nawet... zirytowana
Tragedia.... (1) Kurier nie raczył przyjechać ani dać awizo, zero kontaktu, a nagle się... Janek dramat (1) Jeden wielki bałagan, przesyłki po okazaniu awizo Pani szuka po całym... Najgorsza poczta w Polsce (1) Niemiła obsługa, kolejka na kilkanaście osób, a otwarte tylko jedno okienko.... Ania Nie przyjemna obsluga (1) Nie mila, opryskliwa obsługa, Pani w okienku nie pasowały moje pieniądze,... Doka Najgorsza placówka w Gdańsku (1) Panie w miarę miłe, jednak kolejka zawsze kilometrowa, należy zarezerwować... AK Klient poczcie nie potrzebny (1) Jak mam odwiedzić te placówkę to muszę zaplanować wizytę w kalendarzu bo jak... Mieszkaniec Ujesciska Koszmar (1) Jak mam iść na pocztę to jestem chory 15 osób w kolejce 1 pani obsługuje... Slawek Kpina (1) Cały dzień czekania w domu na ważną przesyłkę tylko po to, by znaleźć w... Barbara Najgorsza placówka w jakiej byłem, a niestety jestem tam przypisany :( (1) Dno. Oby jak najrzadziej.... Maniek Porażka (1) To jest jakaś kpina co tam sie dzieje, od 3 tygodni czekam na przesyłkę... Tala Cieszcie się, że dostajecie awizo! (1) Bo ja nawet tego czasami nie dostaję! Po miesiącu oczekiwania na przesyłkę,... Kasia pomyłka (1) List polecony idzie średnio 2 tygodnie , listonosz rzekomo zostawia awizo... Agnieszka ciąglę awizo w skrzynce! (1) Nagminnie listonosz nie dostarcza przesyłek do rąk własnych tylko zostawia... Natalia Nie polecam! (1) Ten Urząd to jakieś nieporozumienie. Listonosz nie dostarcza przesyłek tylko... Mateusz Listonosz pomyłka (1) czekałam cały dzień na listonosza który miał dostarczyć mi list polecony po... Klientka