Pod Żaglami

Stacje benzynowe

Gdynia, Nowowiczlińska 31

Piotr - opinia (1) Stacja Nowowiczlińska. Bardzo dobrze zaopatrzona ,przesympatyczna obsługa.... Piotr Wacek - opinia (1) Stacja dobrze zaopatrzona mimo braku jedzienia na ciepło miejmy nadzieję,że... Wacek Wacek - opinia (1) Obsluga miła i uprzejmą,duży wybór towaru mimo braku gorących posiłków jest... Wacek
Klient - opinia (1) Stacja jest wciąż zamykana z powodów technicznych. Tak wygodniej obsłudze... Klient JZ - opinia (1) Stacja na Dąbrowie zamknięta dla "przybyszów z zewnątrz". Jacyś... JZ "Przemiła obsługa" (1) Zdarzyło mi się dzisiaj zapomnieć karty co uświadomiłem sobie dopiero gdy... Hades Niemiła obsługa, tanie paliwo. (2) Obsługa nie zna słow "dzien dobry, dziekuje, do widzenia", z łaską kasują za... Klient Tragiczna obsługa - ważniak kierownik zmiany (2) Obsługa stacji w skali od 1 do 10, to daję jak wyżej 1 - czyli najgorsza.... RYSZARD codziennie (1) jestem codziennie bo taxi jezdze. zawsze milo, wesoło, tanio. od nalewacza po... złotówa Obsługa do wymiany stacja Pod Żaglami Nowowiczlińska (6) Chciałbym nieśmiało zasugerować właścicielowi, że obsługa na stacji jest... Paweł Miło i przyjemnie (1) Widzę same nieprzychylne opinie o obsłudze Stacji pod Żaglami i zastanawia... Kasia Obsługa tragedia (2) Od kiedy weszła ustawa o samoobsłudze przy dystrybutorach lpg obsługa na... Radek kadra jaka była taka jest (1) Niestety to prawda ze obsluga stacji jest niemiła i traktuje klienta z góry.... szag1 kasjer ważniak (2) na stacji pracuje kasjer superważniak, który niestety kultury z domu nie... klient ok. (1) Stacja fajna, obsługa może być. Trochę mnie zaskoczyli, bo tu opinie są... Klient OBSŁUGA I GAZ (2) Naprawdę NIE polecam tankowania gazu na tej stacji. Po 1 obsługa jest tam... Mateusz Obsługa sie poprawiła, paliwko ok ale myjnia..... (2) Tankuje tam od kilku lat, jest to jedna z moich ulubionych stacji. Tankuje... Maciej Wydanie paragonu to łaska (1) Potwierdzam żenujący poziom obsługi na wszystkich stacjach "pod żaglami.... bruno tragiczna obsługa (2) Beznadziejna obsługa stacji. Często tankuje tam gaz i czekam aż ktoś wyjdzie... Den Nie tankowac GAZU (2) Zatankowałem około 2 litry więcej niż zwykle - czyli tyle ile wynosi... 5mek