Nocleg w Karpaczu (8) Witam, czy możecie polecić dobry nocleg w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie?... kkasita Praga - Polski bus - ktoś jechał? Wrażenia. (3) Hej Czy ktoś z Was jechał polskim busem na Pragę? Jak ,,wrażenia''? Bardzo... Praga Rzym Wizzair - pytania (1) Witam, Czy leciał już ktoś do Rzymu z Gdańska ? Jak podróż ? Pytam bo mam... BRG
Ostrzyce - gdzie noclegi? (1) Szukam noclegu na weekendowy wypad do Ostrzyc. Ktoś coś poleci? Kami1234 Wakacje - Sudety (7) czy mozecie polecic jakies fajne miesjce na wyjazd z dziecmi w wieku... mamusia Rodzinne wakacje na Mazurach (7) Czy możecie coś polecić na wypoczynek rodziców z dzieckiem 1,5 rocznym. as Legoland w Danii Aktualnie. Proszę o wskazówki (14) Hej, Z racji tego że są tanie loty bezpośrednio do Legolandu planuję tam... Panna Migotka Kwatery Zakopane - polecicie coś? (4) Czy któraś z mam może polecic kwatery w Zakopanym lub oklolicach? kelly Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem? (9) jak w temacie, ewentualnie weekendowe. Ida wakacje, fajny moment na takie... kararinah Nocleg Bieszczady Beskidy - polecicie coś? (1) Beskidy u Wielickich Szczyrk Bieszczady Zieelona Polana , Łączki może... Kamila Zakynthos 16.06 z Gdańska (1) Czy leci ktoś z Was na Zakynthos 16.06 do hotelu Azure Resort z dziecmi? -Ala Chorwacja - samolotem - z dziećmi - gdzie? (3) Prosze podajcie konkretne nazwy hoteli i miasta które możecie polecić na... zzzz Bilety lotnicze (2) Jeśli już mowa o wakacjach, o miejscach które warto odwiedzić, to powiedzcie... olga67 Poszukuję sprawdzonego noclegu w Berlinie! (4) Dwoje dorosłych i dziecko - ma ktoś jakieś namiary? Roberta Wakacje w sierpniu (2) Mamuśki gdzie polecacie wyjazd w drugiej połowie sierpnia. Chodzi mi o Europę... gosia24 Kraków z dwójką rozrabiaków (5) Hej. Możecie polecić jakieś fajne miejsca do odwiedzenia w Krakowie z dwójką... Ola Co warto zobaczyć z dzieckiem w Zakopanym? (6) Jak w tytule. Jade do Zakopanego z 3 letnia corka a sama w gorach nie bylam... Asia Noclegi w Dolinie Prądnika/Ojcowski Park Narodowy (1) Możecie polecić coś sprawdzonego:) z góry dziękuję :) ata211 Wypoczynek nad morzem blisko trójmiasta. Najlepiej z basenem.. (5) Szukam fajnego hotelu/pensjonatu z basenem blisko trójmiasta..coś fajnego na... mama Wakacje z dziećmi - Karpacz (2) czy macie jakieś sprawdzone noclegi ? asienkaj