przygotowanie auta na wyjazd (7) Pod koniec sierpnia wybieramy się do znajomych mieszkających w okolicach... Mantis Islandia na weekend Wizzaire-em (1) Byl juz moze ktos na takim wypadzie od piatku do poniedzialku? Jak tak to... Turysta Wakacje - Kaszuby - gdzie? (49) Wakacje coraz bliżej i pora poszukać czegoś na wyjazd. Pierwszy raz chcemy... Kami1234
Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK? (4) Tak jak w temacie. Czym lepiej jechać polskim busem czy tlk z kuszetkami?... Ja Szukam domku na Kaszubach blisko jeziora od 31.07 (2) Witam szukam domku na Kaszubach od 31.07 na około 4 dni jak najbliżej jeziora... Marti Ustka (2) Gdzie wybrać sie na wakacje z dzieckiem w Ustce? Macie jakieś pomysły? leokadia Półwysep Lipa (2) Cześć, Jedzie ktoś z was może na półwysep? Lub już był? jak opinie,... a. Zakup tureckich lirów na wycieczkę (2) Na początku sierpnia lecimy na tygodniową wycieczkę do Turcji. Gdzie... grafkan Sandomierz czy Kazimierz Dolny? (1) nie byłam w tych miasteczkach. co lepiej zwiedzic? abc Góry z wózkiem.. Czyli.. (8) co polecacie / gdzie sie wybrać-aby troszkę "posmakować" uroku gór? i... jjjjjjjjj Magraclub - proszę o opinie. (2) Czy był ktoś na wczasach , jakie opinie ? er Kemping, drewniany domek, zona, pies, jezioro, wędka, kajak, grill. Gdzie na Kaszubach? (3) jakie osrodki polecacie? Ja w 2014 bylem w Omedze... domki slabe, ale tanio.... Fred Gdzie na Węgry z dziećmi? (4) Dziewczyny czy możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce gdzie można pojechać... kk Wypoczynek koniec sierpnia w PL - gdzie? (2) Urlop mamy ostatnie 2 tyg sierpnia. Chcielibysmy najdalej wyjechac jakies 200... stokrota15 Toruń noclegi - polecicie coś? (2) Witam Czy macie do polecenia jakieś tanie noclegi w Toruniu niedaleko rynku? noclegi Zakopane na wakacje 2015 (11) Chcemy pojechać z 6 letnim synem w sierpniu. Szukamy pokoju z łazienką,... SandraS Łeba, ruchome wydmy - ile czasu potrzeba na obejrzenie z dotarciem i powrotem? (2) Jak w temacie czyli ile godzin może zabrać wycieczka do ruchomych wydm spod... Ola A propos wyjazdów - jaką macie nawigację samochodową? (12) Chcę kupić jakaś niedrogą no ale żeby była dość dokładna..co możecie polecić? jula Wypoczynek na Pomorzu (2) Pomocy!!!! Szukam miejsca na wypoczynek dla młodej pary. Chodzi o 2-3 dni,... goßć Wakacje z dzieckiem nad pełnym morzem (6) czy możecie polecić ośrodek z placem zabaw i udogodnieniami dla dziecka (4... gosiagosia