unas unas - opinia (2) Firma rzetelna, zlecenia wykonuje zgodnie z umową. Pracownicy są elastyczni i... unas unas Katarzyna - opinia (2) Pan Właściciel jest bardzo miły i co ważne kompetentny !! Ogromnie dziękuję... Katarzyna Dorota - opinia (2) Super projekt , przeszedł moje oczekiwania , dobry profesjonalny kontakt oraz... Dorota
Szymon Iskierka - opinia (2) Polecam, doskonały kontakt, szybkie odpowiedzi na wiadomości i do tego super... Szymon Iskierka Piotr Kopeea - opinia (2) Super, polecam. Pełen profesjonalizm, projektu tak świetnego się nie... Piotr Kopeea Ozon Expert - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobra komunikacja. Sprawne... Ozon Expert Fraglesik28 - opinia (1) Polecam, firma wykazała się profesjonalizmem. Dystrybucja materiałów... Fraglesik28 Scena Konesera - opinia (1) Usługa wykonana bardzo rzetelnie, przyniosła zamierzone efekty. Serdecznie... Scena Konesera Polecam! (1) Bardzo rzetelna firma jeśli chodzi o akcje reklamowe. Zrobili kawał dobrej... Adam Stencel Hipodrom Sopot sp. z o.o. - opinia (1) Polecamy agencję PosterX jako rzetelnego partnera. Hipodrom Sopot sp. z o.o. Wzorowy kontakt z klientem (1) Wzorowa współpraca – była rzeczowa, konkretna i profesjonalna, jestem również... Tomasz Kolportaż ulotek Gdańsk (1) Zamówienie wykonane wg. naszych oczekiwań. Firma do polecenia. Barbara Józefiok Plakatowanie i kolportaż (1) Bardzo wysoka jakość usług. Świetny kontakt i doradztwo. Lukasz Partner biznesowy godny polecenia (1) Jestem pod wrażeniem rzetelności Pana Łukasza, jak i podejścia do klienta. Na... Robert full profeska :) (1) na czas, zgodnie z umową, bardzo dobry kontakt Rafał Pozytywnie szybko i profesjonalnie (1) Dobra komunikacja, szybkie działanie z zaufaniem i życzliwością, polecam SPCh Narurhouse Sopot poleca! (1) Poszukując firmy,która zajmie się kolportażem ulotek wybierajcie Posterx.... Sandra Korzystamy z usług PosterX... i będziemy dalej, są na 6! (1) Solidni, rzetelni, i co najważniejsze są szybkie i pozytywne efekty... Piotr Polecam firma jest rzetelna i wykonuja usługi na czas (1) Drugie zamówienie, jest na czas, bez zbędnych tłumaczeń, wszystko wykonane... Michał Super polecam (1) Polecam współpracę wieloletnią współpracę- akcje plakatowe i ulotkowe Deniz