poznam partnerke do gry w TENISA I JAZDY NA NARTACH-po wyzej 40 (7) poznam partnerke do gry w tenisa i jazdy na nartach po wyzej 40 roku zycia,... Wiktor lepsza ładna-pusztsta czy brzydka-zgrabna (71) Dlaczego mężczyźni boją się puszystych kobiet? kwiatuszek7502 Oddam serce (15) Oddam serce w dobre ręce ... 47 lat rozwiedziona puszysta ... ania
Czy sa w Rumi dziewczyny które szukają koleżanki? (4) Mam 33 lata i 10mieś corcie nażeczony za granica w pracy a my same w... zuzia66649 aqq123 (2) Szkoda, że z pruszcza. Gdynia to trochę za daleko dla Ciebie. oiuoiu Nowa w 3miescie Pozna ciekawych ludzi (7) Hej jestem 25 latka i od niedawna mieszkam w Gdansku chetnie poznam nowych... Ona poszukuje Azjatów/Azjatek :) (8) hej, szukam Azjatów na terenie Gdańska :) domyślam się, że to może być... Annie Poszukuję PRZYJACIUŁKI :) (9) Witam, mam 21 lat i jestem mamą 11mc Nikusia. Po liceum wszyscy powyjeżdzali... sheilla Poznam koleżankę (6) Witam:) Chętnie poznam koleżankę z którą można przyjemnie spędzić czas przy... nieszka poznam kolezanke (3) poznam kolezanki do wyjsc na imprezy plaze rower kawe itp u mnie wiekszosc... emka spacer po plazy stogi jutro (8) ktora z pan lubi i da sie namowic jutro na spacer po plazy o godz 10.30... piotr Koleżanka/ pokrewna dusza - tylko gdynia ! (1) Witam. Od jakiegoś czasu jestem 25-letnią singielką i z chęcią poznałabym... happiness Szczęście nie istnieje!!!! ;( (145) Jak w temacie... szczęście nie istnieje... dostałem kolejnego kosza od pewnej... Adam23gda chłopak z nałogami szuka przyjaciółki (16) Kobieto, czy miewasz białe nieprzespane noce? Czy czasami stajesz się Mr.... myself Hello, is it me you're looking for? (14) Hello, is it me you're looking for? I can see it in your eyes I can see... Adam23gda Łukasz (2) Poznam miłą pełną uroku dziewczynę, która ma dosyć nudy a potrzebuje trochę... Łukasz kolezanke z dzieckiem (6) szukam kolezanki z dzieckiem na spacery, kino imprezy piwki itp. mam 3... ala:) czuję podstęp (5) Ludzie konaktują się wyłącznie w celu zdobycia energii.Mają nato różne... marynika Szczęście zapukaj do drzwi-powiedz gdzie jesteś mi :) (19) Może tu?? :))) szukam i szukam (59) szukam drugiej połowki , przyjaciółki , kobiety , z kim mozna byc... misiek