jak spędzić jutrzejszy wieczór ? (2) Mozę coś podpowiecie :) mew294 szukam (7) też takiej szukam moje gg 37689660 Marek A kogo dzisiaj poznam? :) (1) Cześć, Mam 22 lata i studiuję w Gdańsku. Już kiedyś korzystałem z tego... zapalkawmydle@wp.pl
misiek (5) Miśku , ci ludzie coTobie odpisuja są nienormali przecież Ty szukasz kobiety... malinka poznam miłą dziewczyną na wypad na piwko dzis (1) witam Jestem tu w delegacji i pomyslalem ze moza jakas spoko dziewczyna na... WdelegacjieGdyniaON29 Wypad..... (6) Kto idzie na Ciastko :D .....widze troche osób preferuje serniczek :P Mr X szukam dziewczyny, przyjaciela (5) Szukam dziewczyny na wspólne życie.Dziewczyny,która nie boi się... karo876 Szukam biseksualnej koleżanki (6) Hej, mam 27 lat i narzeczonego, szukam biseksualnej koleżanki do tańca i do... ja szukam znajomych,koleżanek :) (3) Hej! Jak w tytule, poszukuję kolezanki na plotki,pogaduchy,kawuchę itp. Mam... Ja mama (6) to ze sie ma dziecko to znaczy sie trzeba siedziec w domu jak nie wolnik , od... igggaa Znów jestem do wzięcia... Okazja -> Ambitny, rozgarniety, pracowity itd :P (19) Witam, wszystkich zainteresowanych :) Na początku zmartwię część z Was... nieznajomy165 Z życia wzięte.. (3) Młody, zamożny, przystojny, wysportowany, bez nałogów poszukuje wielkiej,... funky_koval Szukam koleżanki z Rumi (2) Witam mam 33lata zajmuje sie wychowywaniem 8miesiecznej córeczki mieszkam... zuzia66649 poszukuje pani od 45 lat (1) witam, mam 42 lata i poszukuje starszej od siebi pani np od 45 do ok 60 lat w... sk poszukuję mężczyzny do 28 lat ;) (30) hej. jestem samotną 19 - letnią mamą 10 miesięcznego rozbójnika ; ))) .... Edziaaaaa Poszukuje przyjaciółki i koleżanek na dobre i złe (5) WITAM WAS DZIEWCZYNY POSZUKUJE NOWYCH KOLEŻANEK BĄDZ PRZYJACIÓŁKI ALE NIE... kicia20 poszukuję męskiego towarzystwa na weekend (9) Od 30.09 do 2.10 będę w Sopocie. Szukam fajnego mężczyzny, który umili mi... Ola ja 24lata szukam "normalnej" dziewczyny/kobiety (32) Witam, mam na imię Adam i szukam normalnej dziewczyny, kobiety, na piwo,... Adam23gda Re: SZUKAM KOLEZANKI, PRZYJACIÓŁKI ,KOCHANKI (8) gg 1476014 skype: lechistadomino dominik32gda Szukam znajomości (3) Witam, mam 21 lat. Szukam osób, z którymi można by było pogadać i iść na... koliberek