Nowe znajomości ! Młodzi ;] (2) Witam. No to tak na początek szukam nowych znajomości. Koleżanek,... Liliowa Szukam MEZCZYZNY (7) szukam mezczyzny w wieku 50-70 lat . 606 624 581 Tereska wspólny spacer (2) Szukam osoby która interesuję się fotografią, na wspólne spacery tak żeby... Piotr
samotny (4) poznam kobietę do związku partnerskiego na stałe :) on28.1983 Rower-reaktywacja ;-) (28) Ponieważ podobno się tego nie zapomina ale kto wie ;-) to szukam towarzystwa... undamana Klik klik (14) Chciałabym poznać swa połówkę,lecz sadzę że brak mi odwagi i wiary w siebie.... Uśmiechnięta sama w domu... (22) sama w domu,ręka w gipsie,masakra... kamaa nie podajac namiaru chciala pewnie tylko zbadac jak szeroki bedzie odzew ;) (1) tako rzecze Zaratustra easy_rider gdzie ci mężczyźni...? (8) czyżby wszyscy panowie już spali? ona35 spicie:) (18) jest tu ktoś:P spać nie mogę :P nila nudzi mi sie.. (6) lato do d..siedzę wiec w domu przy kompie, nudząc się okropnie..chętnie... monika poznam nowe osoby na wspolny wypad na piwo, kawe, impreze czy pogaduchy.... (10) Przeprowadzilam sie do Gdanska i szukam nowych znajomosci z ktorymi moglabym... aerla Młody pozna dojrzałą kobietę (95) Nie chodzi o zaspokojenie potrzeb ani fantazji erotycznych, czy poprawę... Jak wino samotna (6) Tyle tu się naczytałam o sfrustrowanych, samotnych mężatkach i mężczyznach... agu We wtorek stuknie mi 30tka :) (4) Jak w tytule, we wtorek przekraczam magiczna 30-tke. Jeszcze 3 lata i zostane... Jubilatka Poszukuję przyjaciółki (1) Witam, mam 28 lat i chętnie poznam kobietę z którą mógłbym wybrac się na kawę... bad wypad rowerkiem w dzień powszedni (7) chętnie wybiorę się promenadą nadmorską od Nowego Portu do Orłowa w dzień... niczka szukam kolezanki na fitness/silownie (7) Hej , mam 33 lata jestem z Wrzeszcza , szukam koleżanki która wyskoczy... singielka33 poznam osoby do gry w cityville (1) kontakt gg 11495985 aga nie wierzę w miłość, tylko w przyjaźń. (24) Tkwię w złym związku. Ktoś napisze: "zmień to", ja na to, że nie mogę...... Aha