nowy w Gdyni, 36l, szczupły 186 cm, szuka koleżanki, przyjaciółki, 2 połówki (2) jak w temacie GG 487372 humbag wejherowo,rumia,reda,gdynia szukam przyjaciółki (2) Witam Mam 23 lata jestem sam nie mam nikogo po straconym zwiazku po 6... diego123 Poszukuję dziewczyny na spacery (2) Poszukuję dziewczyny w celu wspólnego spędzania czasu na terenie Trójmiasta i... Podróżnik
facet potrzebny od zaraz (3) Jestem atrakcyjną kobietą "po przejściach", dorosła córka uświadomiła mi, że... beata koleżanka najlepiej z dzieckiem w gdyni (7) witam jestem szczęśliwą żoną i matką 17 miesięcznego dzieciaczka niestety nie... dotti Karolina 25 szuka.... (11) Hmmmm.....sama nie wiem.Pracuje w gabinecie masażu.Szukam przystojniaka. geneve1@wp.pl Poznamy sie ? (13) Witam Was cieplo :) Mianowicie. Ostatnio weszlam na forum trojmiasto.pl i... milady szukam kolezanek (1) hej szukam kolezanki do wyjsc do kina na imprezki plaze moze gdzies jeszcze... emi poszukująca (17) ruda 50-tka pozna kogoś na lato bb mamy z wrzeszcza chetnie poznam :) (1) zapraszam moze na spacerek na pogaduchy smutno mi,bo tu nikogo nie mam,mam 10... misia.pl Poznam Kobiete 30+ (1) Mam 26 lat .Niezalezny ,pracujący.W trakcie separacji . gtr poznamy sie? (1) kobiety do stałego związku on28.1983 szukam koleżanki do spacerów z wózkami gdańsk (4) Witam, jestem młodą matką mój synek ma już prawie roczek. Znajome nie mają... Kaja kolezanki do opalania sie (1) Lato w pełni słonce grzeje a ja niemam z kim sie wybrac na plaze lub... naturalnie85 szukam koleżanki do wyjścia do kina, na imprezę (3) j.w.Jestem z Gdyni.Mężatka, 2 dzieci.Proszę, by odpisywały tylko Panie, Panom... Kaśka Szukam koleżanki/kolegi, przyjaciółki/przyjaciela :) (5) Witam:) Jestem szaloną, miłą, wesołą 23-letnią dziewczyną. Poszukuję... Ona23 Poznam faceta (23) Witam ruda 175 46 lat pozna faceta , wspólne wypady a moze cos wyjdzie gosia przyjazn (3) od przyjaźni być może do miłości poznam kobietę na stale mam 28 lat :) on28.1983 Panie ktora naprawi mnie ? (1) Kochane Panie ,juz od dawna jestem jakos osamotniony ,Serce me jest... Matthias Köhler Pan pozna Pana :] (1) W ogrodzie już od rana tuli pan tuli pana :P ja 186 75 19 - uniwersalny lat... Atkowski