PILNIE POTRZEBNY (66) To że facet jest świnią to już wiemy , ale proszę może chyć jeden normalny... Andzela 33 Tajemniczy (1) SZUKAM FAJNEJ DZIEWCZYNY Z 3MIASTA JA PRZYSTOJNY ZBUDOWANY MESKI FACET... blade samotna (16) samotna 29latka, o niebieskich oczach; wykształcona; z czystą kartą zyciową;... oczko81@op.pl
przyszła mama pozna koleżanki (2) Mam 25 lat, nie pochodzę z trójmiasta więc nie mam tu dużo znajomych Chętnie... kwiatek3081 pójdę do kina z miłą dziewczyną (1) tak jak w temacie ;) myśle że to fajny sposob na poznanie kogoś, po seansie... abc :) ach ta wiosna... jeśli jakaś Pani ma ochotę na małe co nieco, to czemu nie... (6) jestem wolnym fajnym facetem z gdyni, możemy porozmawiać e-mailem wolny facet samotny - gdańsk (1) 20-letni, ciemny blondyn, 181cm wzrostu z niebieskimi oczami pozna miłą... Jurand xD Poznam znajome do pogaduszek:) (1) Witam.Mam 18lat i od niedawna mieszkam w Sopocie... z chęcią poznam znajome... Paola Poznam nowych znajomych (5) Jestem 52 letnią wolną,otwartą na ludzi osobą. Od niedawna mieszkam i pracuję... inieradka Samodzielna mama szuka !!!:) (9) Witajcie:) Jestem samodzielną mamusią 5 letniej córeczki. Szukam kolezanek... rh+ Szukam kobiety w wieku do 35 do 42 lat. (7) Witam, szukam dojrzalem, madrej, zyciowej kobiety do pogadania. Spokojnej,... morsik przyjaciel potrzebny od zaraz... (159) mówię serio... mam dość samotnych weekendów, świąt, urodzin... mam 42 lata... margo Szukam wysokiego faceta - 40 - latka (16) Jezeli jesteś samotny, szukasz szczerej, odpowiedzialnej, zadbanej... samotna Nowe znajomości (4) Chciałbym poznać kogoś nowego w wieku ok. 25-30 lat. Wygląd nie ma znaczenia,... Darek Szukam dziewczyny (4) Szukam normalnej dziewczyny w wieku 16-18lat samotny Witam! czy są tu Panowie! (3) Witam serdecznie panów. Jestem miłą, skormną, zadbaną spokojną osobą przede... joasia szukam Pani (12) Szukam Pani ,której bede mógł slużyc :) Spelniac jej wszystkie zachcianki i... niewolnik Szukam przyjaciółki (1) Witam, jestem facetem 23l , szukam osoby z ktora mozna sie spotkac,... kamyk Poszukuje dziewczyny miłej i sympatycznej wiek 35 -40 na stałe (2) Mam 40 lat jestem niezależny mieszkam sam i szukam drugiej połowy mam miłe... mariusz0270 Poszukiwana dziewczyna wiek 38 do 41 (2) Szukam dziewczyny miłej sympatycznej która tak jak ja siedzi samotnie w domu... mariusz0270@wp.pl