poznam przyszłe mamy z wrzeszcza (3) hej, jestem w 4 mcu ciazy, z uwagi ze miałam słaby poczatek ciazy ktory był... sylwiag rozlana kawa- prośba (4) a kawa się rozlała na dywanie, a była ona ze śmietanką i łyżeczką cukru..... humbag poznam kobiete na stale (7) chciałbym poznać kobietę która jest gotowa na stały związek i która poważnie... on28.1983
beznadziejny nudny wieczór??? (4) Co z tym zrobic żeby każdy nie był taki? bajeczna Poznam kobietę (1) Przystojny Facet lat 45 o dobrym serduszku spotka się z kobietą której... Tadek poszukiwane kolezanki na wspolne rozne wyscia kino imprezki plaza itp (1) Hej dziewczyny szukam rowniez kolezanek gdyz w wiekszosci moje maja malo... elmira Poznam od 17 do 26 (1) Poznam dziewczyne mila szmieszna taka ktora lubi spacerowac i wychodzic... chlopak 21 lat;) Poznam dziewczyne z Sopotu lub okolic (3) Witam poznam mila atrakcyjna dziewczyne jestem z sopotu mam 22 lata brunet... Jaa poszukiwany 3-4 letni kolega lub koleżanka z witomina (8) Witam.Jestem mamą Mikołaja 3 latka.Brakuje nam towarzystwa dzieci a w okolicy... mama mikołaja Gdzie jesteś? (10) Tak się zastanawiam gdzie ten mój ,,pisany'' partner życiowy. 30-tka zbliża... Singielka nowy w Gdyni, 36l, szczupły 186 cm, szuka koleżanki, przyjaciółki, 2 połówki (2) jak w temacie GG 487372 humbag wejherowo,rumia,reda,gdynia szukam przyjaciółki (2) Witam Mam 23 lata jestem sam nie mam nikogo po straconym zwiazku po 6... diego123 Poszukuję dziewczyny na spacery (2) Poszukuję dziewczyny w celu wspólnego spędzania czasu na terenie Trójmiasta i... Podróżnik facet potrzebny od zaraz (3) Jestem atrakcyjną kobietą "po przejściach", dorosła córka uświadomiła mi, że... beata koleżanka najlepiej z dzieckiem w gdyni (7) witam jestem szczęśliwą żoną i matką 17 miesięcznego dzieciaczka niestety nie... dotti Karolina 25 szuka.... (11) Hmmmm.....sama nie wiem.Pracuje w gabinecie masażu.Szukam przystojniaka. geneve1@wp.pl Poznamy sie ? (13) Witam Was cieplo :) Mianowicie. Ostatnio weszlam na forum trojmiasto.pl i... milady szukam kolezanek (1) hej szukam kolezanki do wyjsc do kina na imprezki plaze moze gdzies jeszcze... emi poszukująca (17) ruda 50-tka pozna kogoś na lato bb mamy z wrzeszcza chetnie poznam :) (1) zapraszam moze na spacerek na pogaduchy smutno mi,bo tu nikogo nie mam,mam 10... misia.pl