Szukam koleżanki, przyjaciółki! (30) Witam, Moje ogłoszenie jest dość nietypowe, choć widzę, że podobne... samotna w dużym mieście szukam kolezanek z Gdańska - kino imprezki wypady itp (4) jak w tytule szukam kolezanek z Gdanska ja mam 23 lata dziewczyna. moi... ema Klin, klinem - czyli nowa znajomość, po rozpadzie w związku. (8) Więc jak wiele z was mawia, czym się strułeś tym się lecz... To powiedzenie... Andi
koniec z samotnymi wieczorami... (4) Jeśli tak jak i mnie doskwierają Ci samotne wieczory, które coraz cześciej... Natalia pogadaj ze mną (3) nie mogę zasnąć BEATA Poznam dojrzałą mężatke (7) Czy poznam tu kobiete która ma dość nudy i ma ochote na przygode ale nie... 30to latek Żonaty pozna... (37) Witam Panie, Mam 30lat, jestem normalnym facetem, wykształconym,... facet100% szukam;) (3) poszukuje ;) nowych znajomosci nie jestem stad chodz tu mieszkam i nikogo... mily chlopak Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;) (10) Hej, Jestem w Gdańsku od niedawna, więc dopiero tworzę bazę znajomych :) mam... Madzia Mam ochotę na browarek w damskim towarzystwie... (8) Ja, czterdziestoletni, miły, sympatyczny gość :) Chętnie wybiorę się na... Franek chetnie poznam.. (9) chetnie poznam miłego mężczyznę o wesołym zadziornym usposobieniu (wiek 27... rumianka Poznam kobiete (4) poznam miłą,sympatyczna panne w wieku 25-45.Mmam na imie Mariusz,jestem... Macius55 Pytanie do panów (60) Mam problem i chciałabym dowiedzieć się co myślą o tym mężczyźni. Chodzi o... Ona poszukuje (12) -poszukuje kobiety 40-50 ,spacery,rozmowa,sex itp 48 latek kolezanki z dzieckiem (9) poznam kolezanke z dzieckiem mam synka ktory w sierpniu skonczy 2 latka... mn Poznam sympatyczną kobietę - wspólne aktywne spędzanie czasu (1) Cześć. Chciałbym poznać sympatyczną dziewczynę do wspolnego aktywnego... Maciek_Gda_35 skoro był casting na męża to ogłaszam również na żonę :) (4) Poznam kobietę w wieku 28-34 l. chcącą zbudować poważny związek. Powinna być... humbag pawel (3) poznam fajna dziewczyne do 50 lat .ja 46 pawel Nie szukam męża, kochanka też nie :) (1) Poznam sympatycznego, wysokiego mężczyznę w wieku 35-40 lat Enika1@interia.pl Enika poznam nowe osoby :) (21) Niestety będę mało oryginalna, po prostu szukam nowych znajomości a może... 30-latka i ciut