szukam znajomych/koleżanek/kolegów GD (15) ...sama z wielkiego miasta i w wielkim mieście... ...i nudaaaaaa...... wiewiorek_ona Szukam koleżanki o dużym poziomie serotoniny ;) (5) warunek konieczny ;) easy rider szukam kolezanek do spedzania wolnego czasu (4) Jesli nie macie z kim wyjsc do kina, spacer, pabu, imprezke, teatru , itp .... elmirka
smutno mi... (150) smutno mi samej... :( jest tu ktos? isidis Szukam na początek koleżanki :) może coś więcej kto wie :) (46) Najlepiej Gdańsk niedługo wkroczę w ćwierć wiek :P brak inteligentnego, nieodstraszającego, kogoś z kim można wypić piwko i porozmawiać o wszystkim... (7) chętnie poznam pana 25-35 lat (sama mam 30;) ) podaje gg 5180886 bo nie jesteś sam ;) POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 35 LAT (3) ja 33 latamieszkam na osiedlu pogodnym dominik32gda Porozmawiaj z nią... (11) Witajcie... Czy lubicie filmy P.Almadovara?? Jakie wrazenia po ich... Wrażliwa33:)) SZUKAM KOLEZANKI DO BIEGANIA (14) WITAM Z RACJI TEGO IZ NIE MAM TUTAJ ZA DUZO ZNAJOMYCH SZUKAM KOLEZANKI,KTORA... atka ROZKRĘCAMY IMPREZĘ (6) hej, szkoda aby zmarnować tak piękny sobotni wieczór.... Jesteśmy we trzy i... Natalia Re: cześć (13) proszę ludi z gdańska o pomoc dostałam skierowanie do Kliniki Pediatrii GUM i... nati szukam koleżanki (5) Mam 19 lat, jestem z Gdyni (dokładniej karwiny). Moja przyjaciółka wyjechała... Mika mężczyzna 35 lat (27) 35 latek bez zobowiazan szuka swojej drugiej polowki do wspolnego zycia,... jellyfish2011@wp.pl PIWKO DZIŚ O PÓŁNOCY (8) MA KTOŚ OCHOTĘ WYPIC PIWKO???? MAM NA IMIE MICHAŁ. MAM 27 LAT KWIDZYN27 Szukam kobiety która czuje się samotna (1) Witam wiem że jest sporo kobiet samotnych i mam nadzieje że dzięki... tadek4 poszukuje fajnej (nie musi byc miss)ale nie puszysta :-) (1) poszukuje fajnej dziewczyny oczywiscie wolnej kobiety na wyjscia do... arek6695 Szukam miłej kobiety :-). (18) Witam serdecznie, Szukam Kobiety która ma ochotę na miłe spotkanie. dimarko123@wp.pl kolezanki towarzyszki na silownie ;) (1) szukam jak w tytule. Nalepiej okolice centrum , oruni, ujesciska, ewentualnie... elmira seksik na łonie natury (17) gdzie w Gdyni (ewentualnie Rumia, Rewa) są ciekawe miejsca na mizianie w... spragniona wrażeń Potrzebny przystojniak (9) Mam prosbę, do Was panowie: szukam faceta normalnego czyli taki który umie... Maria