niskiego faceta...poznam:) (2) tak do 170cm mimi prawdziwej miłości szukam... (4) jak w tytule... fajna.ona ciekawy świata (3) -w lutym wybieram się do trójmiasta na małe zwiedzanko,czy może jakaś miła... robert z bydgoszczy
POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 35 LAT (6) POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 35 LAT DOMINIK Dziadka dla babci:) (6) Hej, szukam milego i uczciewgo dziadka dla mojej babci:) Babcia jest... PaulinA poznam ciekawą Kobiete wiek 27-30lat (1) jestem samotny od jakiegoś czasu , chce poznać kobietę z którą miło spędzę... piterek19 Poznam Kobietę (16) Witam :) Jestem 40 letnim wesołym facetem. Chciał bym poznać miłą Panią która... Sławek40 Przyjaciołki szukam :) (5) Hej, od niedawna mieszkam w Pruszczu i nie mam tu znajomych jeszcze... więc... pinkmamba Wolny rocznik 72 (1) W poszukiwaniu ciepłej , bratniej, pogodnej duszy na początek do konwersacji,... jacekadam szukam ciekawego mezczyzny w wieku od 30 do 35 lat (16) Mam 30 lat, jestem atrakcyjna blondynka 177 cm wzrostu, szukam wesołego,... Gdynianka Przyjaciel potrzebny od za raz (7) Nawiąże nowe znajomości, przyjaźnie. Jakiś czas temu moje życie tak się... Malina8448 szukam koleżanki (1) Szukam koleżanki , lub kilku na wspólne wyjście na siłownię, basen,spacer ,... a. szukam przyjaciółki 28-35 l. (15) szukam przyjaciółki narazie a potem zobaczymy foras Wysokiej kobiety :) (10) A ja szukam kobiety o ponadprzeciętnym wzroście :) A tak od 190 :) Pozdrawiam Arek METAL , Power Metal , Folk Metal , Black Metal (1) Poznam dziewczynę lubującą się we wszelkich gatunkach muzy metalowej. Ja 31... wolfenstein Kawa i spacer w Gdańsku/Sopocie... (1) Witam, Chętnie poznam dziewczynę/kobietę, która miałaby ochotę na spacer... Grzegorz pawel (2) tre 530954226 dla pani do wszystkiego.sms pawel szukam wolnej kobiety (12) przyjaźń,miłość,stały związek tom32s@tlen.pl tytus38 szukam kolezanki (8) hej, szukam milej kolezanki na wspólne wypady itp . Jestem singielka mam 33... mrówka potrzebuje stabilnosci (11) czuje sie bardzo samotna. Chcialabym poznac kogos kto byc moze czuje sie tak... samotna