Przyjaciel potrzebny od za raz (7) Nawiąże nowe znajomości, przyjaźnie. Jakiś czas temu moje życie tak się... Malina8448 szukam koleżanki (1) Szukam koleżanki , lub kilku na wspólne wyjście na siłownię, basen,spacer ,... a. szukam przyjaciółki 28-35 l. (15) szukam przyjaciółki narazie a potem zobaczymy foras
Wysokiej kobiety :) (10) A ja szukam kobiety o ponadprzeciętnym wzroście :) A tak od 190 :) Pozdrawiam Arek METAL , Power Metal , Folk Metal , Black Metal (1) Poznam dziewczynę lubującą się we wszelkich gatunkach muzy metalowej. Ja 31... wolfenstein Kawa i spacer w Gdańsku/Sopocie... (1) Witam, Chętnie poznam dziewczynę/kobietę, która miałaby ochotę na spacer... Grzegorz pawel (2) tre 530954226 dla pani do wszystkiego.sms pawel szukam wolnej kobiety (12) przyjaźń,miłość,stały związek tom32s@tlen.pl tytus38 szukam kolezanki (8) hej, szukam milej kolezanki na wspólne wypady itp . Jestem singielka mam 33... mrówka potrzebuje stabilnosci (11) czuje sie bardzo samotna. Chcialabym poznac kogos kto byc moze czuje sie tak... samotna chetnie poznam;-) (1) witam mile panie,zapraszam na pogaduchy fizolow@wp.pl fizolow przyjaciolke z gdanska chelmu oruni lub okolic (3) Mam 24 lata od niedawna tutaj mieszkam szukam sympatycznej towarzyszki do... kawaller szukam ładnej i mądrej Pani (51) tylko powazne oferty adam szukam kogoś, przyjaciół, lub przyjaciela (4) Witam. Szukam przyjaciół. Czas spędzam głównie w pracy, dlatego szukam... ika( Ania) szukam znajomych :) (10) Witam. Od czasu jakiegoś mieszkam w Gdańku i niestety nie mam zbyt wielu... :) partner do tańca towarzyskiego poszukiwany (3) mam 20 lat, szukam partnera do TT turniejowego, ktory chce duzo trenowac,... Mariola Samotny poszukuje kobiety (2) Samotny mężczyzna w wieku 52 lat z poczuciem humoru,własnym... Janusz Czy wdowiec moze liczyć na rozkosz?? (2) Czy jest jakaś pani która ma ochotę spotykac sie z samotnym panem lat 48... tomek poznam Pana 46-60 (2) Witam Mam 50 lat , jestem po rozwodzie i chętnie poznałabym kogos normalnego... ona wejherowo Poznam mężczyznę w wieku 38-45 lat (7) tylko powazne ofery proszę pisać na mail'a kasia.sokora@wp.pl Mir-iam