dziś międzynarodowy Dzień Całowania, więęc... (1) szukam odpowiedniej dziewczyny z którą mógłbym ten dzień odpowiednio... janek Poszukiwany: wolny,lat ok.38 ,uśmiechnięty, mądry, zabawny i odrobinę przystojny :) (13) Poszukiwany: wolny,lat ok.38 ,uśmiechnięty, mądry, zabawny i odrobinę... AnMari no więc się poznajmy! (11) Z zazdrością niezmierną przeczytałam raczej gdyński wątek "no więc ja szukam... Kammagda
Szukam drugiego takiego świra jak ja....... (92) Więc tak musi być słodki, inteligentny i zwariowany ( w dobrym tego słowa... ziutolina Jestem nie widzialna (87) hej, od 3 lat jestem sama , czy trzeba wywiesić plakietkę na plecach aby... Zjawa singielka 37 (9) Od niedawna jestem singielka,mam 37 lat. Chetnie poznam uczciwego i... ona1972 samotna 42-letnia optymistka (4) mam ochotę nawyjście do ludzi, ale nie mam z kim,trochę zraniona,ostrożna... stokrotka1968 Szukam...przyjaciela? (4) JA: 37 lat,sympatyczna,wolna;-) poszukuje normalnego faceta z gdanska... heksa355 Dobrze byłoby poznać jakąś fajną kobietę (2) Tak sobie myślę, że czas wciąż ucieka, zajęci wszyscy pracą, a tu trzeba coś... facet Szkoda życia na samotne wieczory (5) Witam, Przebywam obecnie na wyjezdzie słuzbowym w Gdynii, nie mam tu... Pawel_san@tlen.pl Trzydziestki szukam (11) Jak w tytule :) pozdr blady72@onet.pl nudzisz się w pracy - domu? napisz :) (1) jak w tytule, jeżeli sie nudzisz i chcesz popisać sobie z kimś miłym, to... Monika młoda duchem stara metryką (1) Witam czy znajdzie sie ktos z kim mozna pogadac o wszystkim , zrobic wypad do... sympatyczna x[foto][Man][22L] Jak Was poznam to Wam powiem w jakim celu (2) Siemka! Owo ogloszenie to moja zachęta dla ludków do wchodzenia w interakcje... ksiazejj@gmail.com szukam kobiety 30-40 (2) Przede wszystkim prawdziwej kobiety która wie czego chce. Szukam konkretnej... arfart1@o2.pl szukam koleżanki z Pucka (1) Jak w tytule, mam 30 lat i mieszkam tu od niedawna. 30- latka szukam kumpeli/kumpelek (1) wiem ze takie watki juz byly jakis zcas temu ale postanowial mzalozyc nowy.... czekoladowe.oczy@op.pl Wysportowany poszukuje przyjaciółki (2) Mam 40 latek,zadbany,wysportowany,bez nałogów,niezależny finansowa.Szukam... Adam poznam odważną dziewczynę-cel-romans (2) czesć wam,mam na imię Jacek,jestem przed 40 i ostatnio jestem bardzo znudzony... jacek1 SZUKAM PARTNERKI (6) 34 letni mężczyzna, wysoki brunet o niebieskich oczach poszukuje partnerki,... MIRKO