Randka ze mną (6) Chce isc na randke w ten weekend. Jestem 30 letnia singielką. Jestem wysoka... Singielka Poznam (13) Witam. Sama nie wiem czy to dobry pomysl, ale chyba nic w tym zlego że szukam... ona poznam (4) witam poznam ciekaweych ludzi ja mam 28 lat guska82
szukam KOBIETY (10) hej szukam dziewczyny aktywnej fizycznie a więc tak poszukuje osoby z która... tomekfilar szukam dziewczyny która nie lubi siedzieć w domu. (3) Mam nieco po trzydziestce i szukam sympatycznej dziewczyny do wspólnych... trotomski Poznam Azjatke. (1) Hej:) poznam Azjatke z Gdańska lub okolic...:) Która jest chętna do... Direllih poznam (3) Witam wszystkich, Tak się jakoś złożyło, że ostatnio zauważyłam, że mam... never ever ona nowa (13) Hmm...Szukam, szukam znajomych. Jestem od niedawna w Gdyni i nie znam tutaj... zielonooka...26 może ktoś odmieni moje życie (8) mam już 40 lat, i myślę że nic mnie już w zyciu nie spotka.Mam mężą, 2... sarna12 Szukam kumpeli :) (10) Studentka, 23 lata. Czasem na poranną kawę, czasem na nocne wino i pizzę:)... Kal cześć (33) Maja problem samotne matki ze znalezieniem partnera,też wychowuję sama córke... nati Czesc (7) czesc leszek20005 szukam dziewczyny (1) miła wysoka ładna normalna ( nie wulgarna, ew. w łóżku) w celu miłego... hugo Poznam dziewczyne (6) Witam, chetnie poznam jakas mila, ladna, inteligetna dziewczyne z ktora mozna... P.P Czy Ty masz to coś??? (4) Spróbuj zainteresować mnie swoją osobą :) myszka1969 dopadła mnie nuda (8) Mam 39 lat, jestem dość atrakcyjna kobietą, mężatka z 2 dzieci, pracujacą a... nina222 Parka szuka kolezanki (1) Parka k23 m30 szuka kolezanki...... esc95 Parka k23 m30 szuka kolezanki do... (1) Parka k23 m30 szuka kolezanki do wspolnych igraszek i zabawy... Zapraszamy:) esc95 szukam kumpeli na kawe, pogaduchy i czwartkowe imrezy w kolibie;) (2) mam 23 lata moje kumpele maja facetow i nigdzie nie ruszaja tylka, jestem... lalaija Szarmancko Cię uwiodę! Jestem dojrzałym przystojniakiem w wieku 25 latek . (6) Czasem uwodzę kobiety... ... spróbuję i Ciebie. Wzbudzę w Tobie nieczyste... Jarek