Jeszcze raz... (32) Poprzedni wątek się nie udał więc zacznę jeszcze raz. Kobieta 23 lata... Zjawa faceta z krwi i kości mi trzeba! na wczoraj :) (52) hej..jestem wysoką atrakcyjną brunetką.Znam swoją wartość...ale mam niemałe... Inez27 cravitz@wp.pl to moze ktos doradzi (5) Witam Pisalam tu kilka dni temu. O tym, ze jestem zainteresowana znajomoscia... anna
Partner do tańca towarzyskiego 32-42 lata poszukiwany (5) Partner do tańca towarzyskiego 32-42 lata poszukiwany, uśmiechnięty, ambitny... Anna Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym. (7) Szczegóły po bliższym poznaniu;) gg 28169679 lub mail klos252@wp.pl klos252 Jeszcze raz (1) Bardzo cicho jest na tym forum. Moze powodem jest to, ze to niedziela i... anna Czekam i szukam (2) Witam. Czy mozna tu trafic na mezczyzne po 45 r.z. Chyba teraz zabrzmi to... an Dzis wieczorem jestem w Contrascie (8) Contrast to moja przystań . szopen szukam kolezanki (1) witam, szukam fajnej krejzolki na pogaduchy, wypady, zakupy itd. mam 23 lata... xx Dyskretnej i sympatycznej poszukuje ON - żonaty (135) Witam, Jestem normalnym facetem - przynajmniej tak myślę ;) - i chętnie... fredio45 a ja niemężata i też poznam (7) bo niby dlaczego nie? poznawanie to część naszego życia, nieprawdaż?? mądrala Szukam dziewczyny do kina ;p (4) Hej , chcę się wybrać do kina, tylko samemu mi się nie chce, może... Hmm :)) Poszukiwana miła normalna dziewczyna/kobieta :) (9) Jak w tytule:) szukam normalnej dziewczyny która wie czego chce od życia,... Adam23gda kobietę z mgły i babiego lata poszukuję :) (89) No wiec tak , zacznę od końca poszukuję kobiety co to swą naturą naprawdę... szopen szukam kolezanki kolegi:( (2) mam 23 lata szukam kogos zwariowanego kumpeli na impreze albo kumpla zostawil... samotna 23 Poznam koleżankę ,przyjaciółkę-jeśli to realne:) (3) Hey.Jestem Rafał,chętnie za pośrednictwem tego forum poznam ciekawe... resor Poznam panią. (5) Poznam panią celem wspólnej pielgrzymki na Jasną Górę. Wymagana dobra... driver#1 Chłopak pozna Dziewczynę... (53) Hej:) Mam na imię Andrzej, pochodzę z Gdańska, lat 22. Poznam dziewczynę w... Andrzej ktoś na piwko na morenie? (15) Cześć, niedawno przeprowadziłem się na Morenę, nie znam tu nikogo, a... no_nickname21 idę w środe do kina (gdynia, multikino) (6) może ktoś chce dołączyć?? mądrala