ONA :) (1) Witam Poszukuję kobiety . .. do wszystkiego ? Rozmowy , spotkania , smiech... Volverin Singielki na babski wyjazd (1) Witam, mam 28 lat i szukam koleżanki lub koleżanek na wyjazd do Krakowa w... bukuri poszukuję: kudłata brunetka z Opacka/Grunwaldzka/Pomorska (2) Poszukiwana kręconowłosa brunetka, drobnej postury, lica jasnego, ładnego... nn
poszukuje (2) szukam pana pracuje w ochronie w gdyni nie wiem gdzie byl w sierpniu w stegnie nieznajoma Deszczowy piątek... (11) Piatek wieczór,a właściwie to już sobota.Piję wino.Urlop sie kończy,czas... moni A ja tez szukam nowych znajomych (11) Pewnie ogloszenie jak 1000 innych, ale z mila checia poznam nowych znajomych... Ambrozja z Mariackiej brunet poszukiwany (22) Ty- kupowałeś bilet w kasie na dworcu Gdańsk Głowny, wczoraj, we wtorek o... Dr samotność ... (39) http://demotywatory.pl/666930/Tylko-w-serialu to takie prawdziwe...... NitkaN Poszukuję ladnej kolezanki (7) Witam :) Szukam koleżanki / przyjaciółki, z którą mogłabym wyskoczyć do... Aylyme przygarnij kropka (6) przygarne kropka - sympatycznego mezczyzne na dluzsza znajomosc w wieku 25-33... karola samotny facet poszukuje samotnej kobiety (38) czy istnieja jeszcze takowe w gdansku i do tego normalne i skromne kobiety bo... arek6695 na rower:) (10) Chciałabym zacząć jeździć na rowerze ale samej to jakoś się nie chce:)... oska szukam aktywnych (19) Szukam aktywnych: rower, kajaki, krótkie wyjazdy, biwaki. Sex wykluczony... Iwona Rozmowa (1) A ja powiem tak, jeżeli masz od 23 do 30 lat i masz chęć porozmawiać ze mną... :) szukam fajnej babki na stale z Gdanska (1) Mam 41 lat, jestem bez zobowiazan.Szczuply wysoki.Szukam kobiety w moim wieku... topiotr Chętnie poznam.... (2) Cześć. Chętnie poznam fajnego faceta w celu wspólnych wyjść na spacer, do... Letni... Szukam mężczyzny (5) Jestem 50 latką , nie szukam sponsora , super ciacha i lowelasa , ważne żeby... rażGrażyna szukam znajomej/znajomego na wspólne imprezy w Gdyni (4) hejka:).Jestem mężatką, mam 30 lat i szukam osoby (koleżanki lub kolegi) do... Elka Szukam dziewczyny :) (3) 25letni brunet z Gdańska pozna dziewczynę do stałego zwiąsku :) sajmonweb@o2.pl czy sa .... (12) czy sa jeszcze na tym swiecie kobiety ktore kochaja szanuja sa uczciwe nie... marceli