Szukam fajnej qmpeli :P (3) Dzień dobry wszystkim tu obecnym :P Więc, mam 20 lat, od lipca mieszkam w... Ania może by tak się rozluźnić (2) jestem całkiem w porządku, gdyby jakaś ładna dziewczyna nudziła się... carlosteves Czesc Dziewczyny!! (1) Jesli masz ochote na ciekawa znajomosc z przystojnym facetem to napisz do... resor
Szukam dziewczynę która uczę się języka rosyjskiego. (2) Cześć! Jestem z Rosji, uczię się języka polskiego i mieszkam w Gdańsku.... Timon83 poszukiwana (2) witam chcial bym poznac kobiete czy jest taka mozliwosc czy moze juz niema... vip randka (2) Macie jakiś pomysł na pierwszą randkę?? ale taką tajemniczą np w gdyni, gdzie... czekolada Dziewczyny bez zachamowań w łóżku, która chciałaby spróbowac jeszcze niespróbowanego... (18) Jestem nietuzinkowym facetem i szukam nietuzinkowej kobiety. Mam 24 lata... nietuzinkowy Razem na siłownię (1) szukam koleżanki na siłownię :) chodzę do gymnasion w Madisonie popołudniu... Lo Gdańszczanki czytają... (1) Cześć dziewczyny i kobiety... starsze i trochę młodsze... ale przede... Miotła Pozmam koleżankę (1) Witam poznam kobietę w wieku 18-21 aby pogadać, może coś poważniejszego z... BoSS Szukam kolezanki (7) Jestem singielka, mam 32lata.Szukam kolezanki na babskie pogaduchy , na... rea Czesc:) (11) Ja tez od niedawna jestem mloda,32letnia, ladna, samotna matka z dzieckiem.... moje oczy sa nadal niebieskie koleżanka :) (2) Hey, nie dawno osiedlilam sie w Gd. i chcialabym poznac ciekawa, mila i... M. Kto pojdzie ze man do kina w poniedzialek ok 11:00zapraszam Panie (1) prosze o podanie kontaktu Marcn_lat_29 poszukuje wolnej dziewczyny (1) Witam was dziewczyny jesli jest jakas wolna niech napisze chciał bym poznac... Bartek Spędzenie czasu w weekend (1) Pewnie wiele tu takich ogłoszeń i niektórzy pewnie myślą, że to jeden z aktów... Luigii prosze o pomoc w znalezieniu corki! PILNE!! (4) Witam, potrzebuję informacji w których szpitalach w Gdańsku sa oddziały... mama przystojny szatyn zaprosi szczupla, kobieca gdynianke na romantyczna kolacje we dwoje (5) Mysle,ze sobotni wieczor to najbardziej odpowiedni czas na mily wieczor i... Jarek smutny 37 latek Pozna kobietę do 36lat (1) Witam! Jestem świeżo po rozejściu się z kobietą która wydawała się według... Sławek Znudzony 30-to latek (5) Witam!siedzę w domu bo niestety straciłem pracę i nie jest mi z tym dobrze a... Znudzony