szukam kobiety (3) witam mam 32 lata zaprzyjażnie się z pełnoletnią paniom raczek28 Poszukiwana kumpela (15) brakuje mi koleżanek do babskich plotek, wypadów na drinka, zakupy,... Singielka36 Aerobik (3) Opinie do zajęć dodatkowych: Aerobik . Program zajęć z aerobicu ma na celu... trojmiasto.pl
wypad na piwo (1) szukam dziewczyny na wypad do pubu w najblizszy piatek we... sejsmik Sylwester (2) Szukam kogoś na Sylwestra, kogoś, z kim mogłabym się dobrze bawić. Jeśli masz... Alia1 poznam Mężczyznę! tylko poważne oferty (11) Witam! mam 28 lat i czuję się bardzo młodo... czyżbym była skazana na... młoda ładna samotna szukam wesołej, taktownej i młodej koleżanki (1) Hej! Mieszkam w Sopocie, jestem w stałym związku i cierpie na chroniczny brak... NIKA.K. randki online (3) Witam, zapraszam wszystkich zainteresowanych do wypełnienia ankiety na temat... apollo Singielka :) (3) miła o szczerym i pięknym uśmiechu pozna pana w wieku od 27-35lat Gosia PANOWIE W WIEKU 36-48lat (3) Są jeszcze tacy faceci???W wieku od 36-48lat.Wysocy(powyżej 180cm).Oczywiście... gdynianka36 piątkowe piffko:) (13) kto ma ochotę w piątek-sobotę wybrać się na piwko lub imprezę ? Mam 40 lat i... szopen Dziewczyna dla pracusia (8) Szukam milej dziewczyny do ogladania filmow, spacerow i uciech na pozne... Tomek samotny 29lat z Sopotu pozna (1) poznam miła i normalna dziewczyne z która mozna wyjsc na spacer,badz do kina... barti510469 Poznam mężczyznę... (4) ...który chciałby ruszyć się z domu na spacer, do kina, na piwko czy... kati1313 Poznam dziewczynę w celu... (5) ... Rozmów na różne tematy, poglądy i spędzenia miło czasu przy piwku lub... andi_gda POSZUKIWANA KOBIETA (6) SZUKAM KOBIETY MAM DOŚĆ GANIANIA ZA SZMALEM I PUSTYCH SCIAN KOBIETO JA 38 LAT... KONRAD czwartek 6.08.2009 - może jakiś browar ?? (1) Hej może znajdzie się ktoś chętny aby w ten czwartek (tak jak w temacie)... Mateusz masaz (1) bylem na masazu ,super .plecam ul wajdeloty ,baseny zdzich Bo ja tańczyć chcę (11) Szukam dziewczyny lub kobiety, z którą mógłbym potrenować taniec w parze, tak... harmattan PARTNER NA WESELE PILNIE POSZUKIWANY:-) (1) cześć! właściwie rzadko zaglądam na to forum ale postanowiłam tutaj napisać.... franczeska