Miłej kobietki poszukuję (2) Miłej pani z pasją, lubiącej dobre filmidło i nutę na ucho, spacer w... ilililil Nudzisz się w pracy??lub w domu?? (6) Cześć Mam prace pozwalającą mi posiadać duzo wolnego czasu , po sprawdzeniu... robertGdansk szukam (1) Kobiety przedsiębiorczej ..... orgicz
Młoda, sympatyczna para szuka towarzystwa do pogadania przy piwku ;) (12) Tak jak w temacie, jesteśmy młodzi, mamy 2letniego synka, lecz niestety... my Tak sobie czytuję te ogłoszenia i niekiedy dostrzegam zabawne rzeczy, np. (7) ogłoszenie "przyjaciel potrzebny od zaraz". No nie wiem, jak Wy, ale ja... hulakula Dla atrakcyjnej (4) Poznam atrakcyjną dziewczyne do lat 26. Mam 29lat , jestem z Gdańska , mój... Marek samotnośc (5) szukam kogoś z kim mogłabym poprostu pogadać bez zobowiązan melka68 znajdzie sie tu mila sympatyczna mloda pani??? (3) po kilkuletnim związku chętnie znajdę jakaś normalną dziewczynę do 24 lat ...... zdegustowany85 trudno jest żyć normalnie... (3) kto uważa podobnie:) kiti Antyspołeczny (9) Czytałam kilka Twoich wpisów i uważam że nie masz w sobie nic z osoby... 666 niskiego faceta...poznam:) (2) tak do 170cm mimi prawdziwej miłości szukam... (4) jak w tytule... fajna.ona ciekawy świata (3) -w lutym wybieram się do trójmiasta na małe zwiedzanko,czy może jakaś miła... robert z bydgoszczy POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 35 LAT (6) POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 35 LAT DOMINIK Dziadka dla babci:) (6) Hej, szukam milego i uczciewgo dziadka dla mojej babci:) Babcia jest... PaulinA poznam ciekawą Kobiete wiek 27-30lat (1) jestem samotny od jakiegoś czasu , chce poznać kobietę z którą miło spędzę... piterek19 Poznam Kobietę (16) Witam :) Jestem 40 letnim wesołym facetem. Chciał bym poznać miłą Panią która... Sławek40 Przyjaciołki szukam :) (5) Hej, od niedawna mieszkam w Pruszczu i nie mam tu znajomych jeszcze... więc... pinkmamba Wolny rocznik 72 (1) W poszukiwaniu ciepłej , bratniej, pogodnej duszy na początek do konwersacji,... jacekadam szukam ciekawego mezczyzny w wieku od 30 do 35 lat (16) Mam 30 lat, jestem atrakcyjna blondynka 177 cm wzrostu, szukam wesołego,... Gdynianka