umowa zlecenie a l 4 (19) witam w/w umowę mam od listopada, na razie mam Rmua za listopad, grudzień i... Iwona RCDevelopment - zna ktoś tego dewelopera?? (3) Wczoraj pojawiło się ogłoszenie o pracę... Asia praca dla młodych bez oszustwa (3) praca dla młodych, bez oszustwa i ofert matrymonialnych, czy istnieje jeszcze... tracaća wiarę w cuda
uwaga na metrohous-partnerzy rumia (3) To informacja dla tych, którzy myslą, że ta praca jest idealna dla nich,... nieznajomyyyy patrole interwencyjne solid security (1) Firma sie oglasza ze wysokie zarobki , praca 24h stawka 8zl ! Brak umowy... ON Czy dozwolone jest pisanie ogloszen pod płeć ? (2) HOTEL ARMIRAŁ - poszukuje wyłącznie RECEPCJONISTEK, ile bylo za takie... sd kelner - restauracja boolvar gdynia (5) Czy moze ktoś juz tam wcześniej pracował? Prosze o opinię na temat ej pracy. Michał 1989 Gdynia Umowa zlecenie wraz z ubezpeiczeniem (7) witam dostalam taka oferte pracy umowa zlecenie wraz z ubezpieczeniem dla... MAMA STOISKA KOSMETYCZNE NA PASAŻACH W GALERIACH TYPU TESCO LUB REAL (11) Czy ktoś z was pracował w tego typu miejscach. Chodzi dokładnie o takie... anulka-czarnulka Jak to jest z tym telemarketingiem? (8) Jest masa ofert z tej branży za nawet ładne pieniądze w porównaniu z... phonik metrohause partnerzy RUMIA -SCIEMA (2) TE OGLOSZENIA O PRACE TO KLAMSTWA NAWET NIE ZAROBICIE 1000ZL WYKORZYSTUJA NA... ANGEL Jak pracownicy oczerniają firmy w internecie (11) http://biznes.onet.pl/jak-pracownicy-oczerniaja-firmy-w-internecie,18563,5020... Halewicz Bogna- fryzjer z szerokiej (3) kilka razy już się przewinęło to ogłoszenie recepcjonistki- co z ty miejscem... hicz Willa Raj dom seniora Rumia (2) Czy ktoś pracował w tym domu,jakie warunki pracy, zarobki, bo co jakiś czas... angelika jak ja lubię te ogłoszenia z tematycznym zdjęciem... tragedia! (2) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/zatrudnie-frezera-ogl4653870.... K1 tralaaa (6) a ja Wam powiem tak ja pracuje w bomi i powiem Wam tak pracuje z fajnymi... vvv Sprzątanie Przymorze lub Wrzeszcz (1) znacie warunki płace traktowanie? hooliganka Czas pracy na stacji paliw? (7) Witam, czy orientuje się ktoś czy na stacjach paliw jest sztywny grafik co... Kazuba Która praca lepsza ? (7) Która praca DA MI WIĘKSZE ZAROBKI i ,które jest ciekawsze i łatwiejsze :) jaa Kto pracuje w firmie OPOLTRANS Pruszcz Gdański (2) Proszę o opinie o firmie,chce tam złożyć aplikację ale nie wiem czy warto... mała