przerwa w pracy (3) czy przysługuje mi przerwa w pracy jesli pracuje na 1/2 etatu 5 h dziennie? marta firma Rimec-do angii na chlodnie i sery (1) pojawila sie firma z gdyni i szuka juz od kilku do dni do anglii.powiedzcie... dyktafon MARC COLOR-Grabowek (2) Ktos cos wie na temat tej firmy? Ilona
DART DG - Gdańsk - prośba o opinie. (1) Dzień dobry! Będę wdzięczna za jakąkolwiek opinie dotyczącą firmy (dokładnie... Jaśmina cześć dziewczyny (2) cześć Dziewczyny , mam jutro spotkanie o 13 , moze ktoraś z Was jutro tam... kasia La Passo, sprzedaż i roznoszenie śniadań. (4) Witam, wie ktoś coś na ten temat? dosłownie co chwilę wystawiane jest przez... M. Konkurs-zagadka (4) Proponuje małą zabawę, kto zgadnie co to za zawód/praca/stanowisko. Do... Huhuhu nowy trend - rekrutacja i testy (9) Witam wszystkich, czy Wam też kazano podczas rozmowy o pracę rozwiązywać... milena_gdansk Rekruterzy... (3) Jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko z zarobkami wysokości... rozbawiona ta to jest dopiero udana (3) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/szukamy-niani-ogl4179142.html... śmiechu warte Pracowników na statki wycieczkowe (4) Czy ktoś z was pływał na statkach wycieczkowych???? jak tam praca... 666 TechnoServis (8) TechnoServis, jakieś doświadczenia? jasiek oferta pracy (1) Jedna z placówek w 3mieście zajmująca się rozwijaniem aktywności twórczej... amaranth Toy planet (5) czy ktos była na rozmowie w sprawie pracy?? w Toy planet. ktoś Praca w Rossmann (50) Witam pytanko jak wyzej stanowisko kasjer:) jak podstawa itd:) Kasia Jak szukacie pracy?? (1) Pytanie jak w tytule... Czyli jak skutecznie szukać pracy? Ja odwiedzam... Kamil Praca z Sigmapro7 (3) Czy ktoś z Was współpracował z tą firmą, oraz czy nie uważacie, że jest to... Amelia Hostessa Play (1) Nic innego jak banda oszustów. Z tresci ogloszenia wynika ze jest to praca... xxxxxx do obrabiania działki (2) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/emeryta-ogl4172892.html... grochu05 praca w bomi (5) jak kasztaltuja sie zarobi w bomi na kasie? pracuje ktos z was? Lidka