Pralnia EBS

Pralnie Magiel, farbiarnie

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Katarzyna - opinia (1) Najgorsza pralnia z jakiej korzystałam płaszcz modelki mi za pierwszym razem... Katarzyna Ta pralnia to jakiś żart (1) Oddałem do czyszczenia garnitur, praktycznie nowy, 2 razy zakładany.... J. po czyszczeniu - torba do wyrzucenia (1) Oddałam skórzaną torbę do czyszczenia. Zamiast za 2 tygodnie otrzymałam ją za... Kobieta
Bardzo zła obsługa (1) Nie przyjęto do prania legowiska dla psa 70x100x5cm argumentując, że nie... kajtek Potwierdzam negatywne opinie powyżej (1) Przed chwilą odebrałem garnitur. Popękane 2 guziki główne w marynarce, po 2... Maciej dwie zniszczone marynarki... (7) Dwa razy zniszczyli mi marynarke od garnituru. Pierwszy raz w maju 2012 przy... majkel tragedia (1) Nie polecam. Panstwo zapewaniali mnie ze wyczyszcza moj skorzany kombinezon i... damian przyjelli odziez do prania, ktorej nie uprali (2) Po raz kolejny wpadka tej sieci. Nie dosc ze nie uprano mojej odziezy to... Gosia nie polecam (1) Zniszczono mi guziki (nikt nawet nie poinformował, że mogą ulec zniszczeniu)... Paulina niekompetentni i nieodpowiedzialni (1) Oddałam frak do czyszczenia i stopili mi guziki przy rękawach. Niby drobiazg,... Kasia ...!!! (1) Kurtka wyczyszczona, ale napewno nie w 100%. W rzepach od wyczyszczonej... Kowalski jezeli ktos lubi wyrzucac pieniadze w bloto to polecam goraco!!!! :) (1) obecna promocja prasowanie koszul (wcale nie tak tanio jak mozna pomyslec).... marcin