Problem z noworodkiem

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Pytanie do mam. Czy wasze dzieci podczas karmienia napinaly się. Mój 3 tygodniowy maluch straszy pręży się podczas jedzenia. Macha nogami i rękami a do tego robi się czerwony. Czy któraś z mam miała podobny przypadek. Jak postępować w takiej sytuacji? Pediatra nie zauważył niczego niepokojącego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz małego nerwuska. Musicie się siebie nauczyć. Daj sobie i dziecku czas. Jeśli przybiera na wadze i pediatra nie widzi nic niepokojącego,to się nie martw. Z każdym dniem będzie lepiej. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto skonsultować się w poradni laktacyjnej, może coś podpowiedzą. Bo szkoda by było stracić kp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może alergia? Dzieci tak reagują. Może coś zjadłas i maluszka boli brzuszek.
Z mojego doświadczenia a mam trójkę dzieci 10 4 2 mogę Ci polecić Dr Macieja Zagierskiego. Niestety prywatnie przyjmuje. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy. Poczytaj w Googlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Problem z noworodkiem

Może to nietolerancja laktozy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Problem z noworodkiem

Tak jak pisze koleżanka wyzej. Dzieci przy nietolerancji laktozy tak się zachowują podczas karmienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mamą 2ki dzieciaczków (2,5 roku i 11 msc). Oboje karmieni piersią 9 miesięcy, oboje prężyli się przy piersi w pierwszym miesiącu. Ani córka ani syn nie mieli/mają alergii pokarmowych, nietolerancji laktozy itd. Młody układ pokarmowy nadal jest niedojrzały i ciężko trawi czasem nawet mleko mamy a dziecko póki nie dojdzie do wprawy w ssaniu piersi też dodatkowo się denerwuje. Nie zaszkodzi konsultacja w kwestii laktacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

niepracujaca zona, czy to zle? (142 odpowiedzi)

Na rodzinnym niedzielnym obiadku bylo dzis nawet milo ale pol zartem, pol serio ktos zrobil...

Mój pies ugryzł moje dziecko (32 odpowiedzi)

Witam, mam problem z moim 9 letnim psem. Mamy go od szczeniaka, wzięliśmy go z Ciapkowa, jest...

alimenty. Jak to załatwić? (9 odpowiedzi)

Czy ktoś zna ten temat? Nie potrafię dogadać się z ojcem dziecka w sprawach finansowych. Twierdzi...