Projekt Finanse

Kredyty i pożyczki Doradztwo finansowe

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 21

Maciek i Piotr - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa przy pozyskaniu kredytu. Od analizy ofert,... Maciek i Piotr Magda i Janusz - ocena (1) Pani Magda przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu 2%. Fachowa... Magda i Janusz Patrycja - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdą. Była bardzo rzeczowa, sprawnie... Patrycja
Szymon - opinia (1) Gorąco polecam pani Magda stanęła na wysokości zadania pełen profesjonalizm,... Szymon Patrycja - opinia (1) Polecam Panią Magdę z całego serca! Poprowadzi klienta do samego końca z... Patrycja Olek - opinia (1) Kupiliśmy dom posiłkując się kredytem, który uzyskaliśmy przy pomocy Pani... Olek Natalia - opinia (1) Profesjonalizm w 100 procentach, całodzienny kontakt, błyskawiczna pomoc, w... Natalia Anton P - opinia (1) Dziękujemy Pani Magdalenie za pomoc. Pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny w... Anton P Marek - opinia (1) Serdecznie polecam fachowe i rzetelne podejście do każdego klienta. Pani... Marek Karolina K. - opinia (1) Panią Magdę poleciła mi przyjaciółka i ja również bardzo polecam! Pani Magda... Karolina K. Agnieszka P. - opinia (1) Pani Magda pomagała nam przy staraniach się o kredyt na mieszkanie - pomimo... Agnieszka P. Paulina - opinia (1) Miła i serdeczna osoba, bardzo nam pomogła w uzyskaniu środków na budowę... Paulina Kenneth Wolde - opinia (1) Bardzo Fachowa Obsługa, zawsze znajdzie czas zeby pomóc. Jestesmy wdzieczni... Kenneth Wolde Monika Z. - opinia (1) Pani Magdalena to profesjonalistka pod każdym względem. Dziękuję bardzo za... Monika Z. Bartłomiej - opinia (1) Współpraca z Panią Magdą była samą przyjemnością - za równo pod kątem... Bartłomiej Bartłomiej - opinia (1) Polecam Panią Magdę za bardzo rzetelne podejście do tematu potrzebowałem... Bartłomiej Mateusz M - opinia (1) Bardzo polecam panią Magdę, gdyż jej pełen wachlarz wiedzy i doświadczeń... Mateusz M Sławomir Z - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą. Moja sytuacja nie była łatwa: *... Sławomir Z Katarzyna R. - opinia (2) Pani Magdalena świadczy usługi na najwyższym poziomie, jest osobą niezwykle... Katarzyna R. Paweł - opinia (1) Polecam panią Magdę w stu procentach. Świetna robota. Paweł