Łukasz - opinia (1) Mój pies (York) był pacjentem p. Jerzego. Doktor jest kompetentny, ma... Łukasz Ewa Langowska - opinia (1) Korzystam z usług obu panów od wielu lat, wielokrotnie pomogli moim zwierzakom. Ewa Langowska Alicja - opinia (1) Najlepsza klinika dla zwierzaków, ratują im życie. Mają wspaniałe podejście... Alicja
Aga - opinia (1) Trafiłam do tego gabinetu około 13 lat temu po wielu nieudanych próbach... Aga Teresa - opinia (1) najlepsi lekarze i z sercem dla psów Teresa Paweł - opinia (1) Nie polecam tego weterynarza! Nieprofesjonalne podejście do klienta!!! Paweł - opinia (1) Dr Jerzy Kończak to najlepszy weterynarz nie tylko w Rumi. Bardzo wysokie... Najlepszy weterynarz na świecie! (1) Od wielu lat korzystamy z usług P. Jerzego Kończaka, od lat leczył (nadal... Sylwia Bardzo wdzięczna pacjentka - Majka z Wejherowa. (1) Szanowni Państwo czapki z głów i bardzo niski ukłon w kierunku Pana doktora... Krzysztof Wilczura Nowofundlandy (2) /trafiłam z nowofundlandem majacym problem z wstawaniem piesek 4 miesięczny... megi :) (1) Najlepszy z najlepszych. Czapki z głów Julitta Góralska lekarz z powołania (1) Witam serdecznie - polecam z czystym sercem - wspaniały człowiek, zawsze... Iwona Tilla i mała lucy-york (1) Witam:) Pan Jerzy Kończak zasłużył na medal, uważam że ma ogromne... Ksenia Najlepszy (1) Najlepszy, kompetentny znający się na rzeczy weterynarz. Z naszą labradorkąi... Ania Nie ma lepszego!!! (1) Najlepszy lekarz weterynarz Trójmiasta!!! Byłam u czterech innych i dopiero... Twister - York Polecam z czystym sumieniem !!! (1) Mam 3 pieski wszystkie od lat prowadzę u Pana Jurka. Konkretny, rzeczowy, z... Natalia Jerzy Kończak (1) Leczę u doktora Jerzego psy od kilku lat. Pełen profesjonalizm i rzetelność.... Małgorzata POLECAM (1) Wszystkim tym, którzy szukają dobrego weterynarza za bardzo przystępną cenę... Wikisen powołanie (1) Ze świecą szukać takiego kompetentnego weterynarza jakim jest Pan Jurek... pawelus REWELACJA (1) Polecam z całego serca Pana Jarosława jest fenomenalnym lekarzem weterynarii... Anna M