Fregata

Przedszkola

Gdańsk, Cystersów 13

Julia - opinia (1) Mam tam dwoje dzieci. Dobrze pracują z dziećmi, fajny klimat Julia Tomasz - opinia (1) Warto było przyjść na dzień otwarty w Przedszkolu. Długo się wahaliśmy... Tomasz Buc Nierelatywny - opinia (1) Absolutny TOP, jeśli chodzi o przedszkola. Mam w domu dwie Absolwentki i... Buc Nierelatywny
Weronika - opinia (1) Świetne przedszkole! Fantastyczne podejście do dzieci. Podoba mi się... Weronika Ulua - opinia (1) Bardzo miła atmosfera. Nauczycielki kompetentne, a Pani Dyrektor kieruje się... Ulua Marcin - opinia (1) Dzieci lubią przedszkole, mamy problemy z wyjściem do domu :) Widzimy dużą... Marcin Iwona - opinia (1) Bardzo dobra atmosfera, dziecko czuje się tu dobrze. Iwona Hanna - opinia (1) Polecam zdecydowanie! Wspaniałe pracujące tam osoby - podchodzące z ogromnym... Hanna Patrycja - opinia (1) Bardzo dobre przedszkole, serdecznie polecam! Patrycja AgaB - opinia (1) Przedszkole w cudownej lokalizacji, uczące nie przechowujące. Bardzo dobre... AgaB Wartościowe miejsce (1) Świetne przedszkole, do którego bardzo chętnie codziennie chodzi moje... MA Karolina - opinia (1) Jestesmy bardzo szczesliwi ze trafilismy do Fregaty. Opieka i atmosfera jest... Karolina Pod żaglami - kzfregata (1) Jestem ojcem synka w grupie Koników Morskich przedszkola Fregata. Zależy mi... Jarek Można by dużo pisać, postaram się strescić.... (1) Kadra Fregaty szanuje Przedszkolaków, wierzy w ich możliwości, wspiera w... tata na lata Polecamy! (1) "Świetnie funkcjonujące przedszkole! Kto poszukuje dla swego dziecka nie... Katarzyna Wspaniałe przedszkole! (1) Wspaniałe miejsce, w wyjątkowy sposób wspierające rodziców w wychowaniu... Magdalena Świetne przedszkole! (1) Polecam wszystkim! Panie troskliwe, ciepłe, pomocne. Kilka razy w roku jest... Anka Fregata - spełnione marzenie o przedszkolu dla naszych dzieci (1) Przedszkole, które w pełni spełniło nasze oczekiwania. Świetna placówka,... Katarzyna Najlepsze przedszkole! (1) Dzień dobry, We Fregacie miałam dwóch synów. Rozpoczynali swą przygodę... Urszula Siwińska przedszkole naszej córki (1) Nasza córka kończy w tym roku prawie 4-letnią przygodę z Fregatą. Z tej... Łukasz i Gosia