Kris - opinia (2) Dr Augustyniak się spóźnia , ciekawy jestem czy za 120 zł za wizytę mnie... Kris Pracownia endoskopii - serdecznie polecam doktora T. Nowaka (1) Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Potrafi rozładować napięcie i stres... Zofia K. ginekologia (1) Niestety niski poziom, wyjątek stanowi oczywiście dr Ciepłuch, tu nie podlega... Małgorzata
Holter EKG (2) Dwa tygodnie !! oczekiwania na opis EKG z Holtera - rekord Guinessa . Opinia... Krzysztof Bartosz - opinia (1) Tragedia 2 godziny czekania na płatną wizytę. Nie jeden raz !!! Szczerze... Bartosz Tragedia (1) Bylam pierwszy i ostatni raz z corka u okulisty. Zaplacilam 90 zl za wizyte .... Maja tragedia !!! omijać szerokim łukiem tą przychodnie (2) zdecydowanie nie polecam tej przychodni,z usług korzystałam kilka razy,... nadia2 lekceważenie klienta (1) Dzisiaj specjalnie przejechałam 50 km. w jedną stronę, chcąc skorzystać z... teresa Podpisuję się rękami i nogami pod poniższymi opiniami! (1) Niestety miałam tą wątpliwą przyjemność korzystania z usług tejże przychodni.... Hanna uwaga !!!!!!!!!!!!!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM SP.LEKARSKĄ W GDYNI (1) jestem osobą chorą między innymi astma, tak się stało,że zabrakło mi leków,a... gdynianka Okulista. (1) Na wizytę umówiona byłam z moją 3 miesięczną córeczką. W recepcji umówiono... Małogosia Żerowanie na ludzkim nieszczęściu (1) Witam, korzystałem wielokrotnie z usług Spóldzielni. Spotkałem się parę razy... Mirek Rozczarowanie (1) Bolało mnie gardło, miałam problem z zatokami poszłam do lekarza, do... tinto