Przychodnia Weterynaryjna VETLAND

Weterynarze

Gdańsk, Konstantego Bergiela 2A/11A

Jacek od Saby - opinia (2) Chodzę ze swoim psem do tej lecznicy "od momentu otwarcia drzwi" i... Jacek od Saby fajnie panie, fajne podejście do zwierzaków (1) nachodziliśmy się do nich z Rebelią, i ani my, ani kot nie może narzekać. Nic... Michał Polecam (1) Miła sympatyczna atmosfera, Panie bardzo przyjemn i rzetelne. Jakość... Krzysztof
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Cóż, jak to mówią...jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.... Zadowolona Podziękowanie (1) Podpisuję się ośmioma łapami moich kotów, a szczególnie Lindka pod wszystkimi... mpmalgorzata63@gmail.com Drogie leczenie bez efektow rezultat koncowy skierowanie do innej lecznicy!! (1) lecze w tej lecznicy 4 swoje rottweilery,za kazdym razem kupa kasy wydana i... Paweł niestety nie (1) barodz miłe ,,ciocie''- i to na tyle. Gabinet ładny, podejscie do zwierzaka... katarzyna Fachowa i mila obsluga! (1) Goraco polecam! Przewinelam sie przez szereg POLECANYCH weterynarzy i... nowa klientka Polecamy "ciocie" z Bergiela:) (1) Szukałam dzisiaj strony naszych "cioć" i wpadłam na opinie o tym gabinecie -... Gosia i Nela Szybko, sprawnie i sympatycznie ;-) (1) Wybór dobrego weterynarza to prawdziwa droga przez mękę, tym bardziej... Elżbieta Zguda godna polecenia !! (1) Świetna lecznica !!!! Od samego początku, gdy pojawił się ukochany Labek... eWe Polecam (1) Mój 4 miesięczny owczarek niemiecki ma problemy skórne, weterynarz w innej... Miłośnik piesków to jest lecznica mojego labka !!! (1) Byłem w przychodni z moim labkiem który wydawał się być ociężały jak na tę... Tomasz Super! Dziekuję! (1) Dziękuję za opiekę nad moim kotkiem. Mój kotek miał zabieg u sympatycznych,... Maciek Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami!!! (1) Tak trzymać!!! Widać, że Panie doktor są doskonale przygotowane do pracy w... Zachwycony klient