Przychodnia Weterynaryjna VETLAND

Weterynarze

Gdańsk, Konstantego Bergiela 2A/11A

super (1) W gabinecie przyjmują 2 panie z super podejściem do zwierząt. Jeździmy do... Jola Mila obluga ale.. (1) Wg. mnie zbyt drogo ( podanie tabletki na robaki,obciecie pazurkow i... Dominik Świetny Gabinet Weterynarii! (1) Większość osób zasiada do opinii i komentarzy, gdy chce się pożalić lub... Maja & Mariusz
Najlepszy Gabinet Weterynaryjny w Trójmieście (1) Byłam u nie jednego weterynarza , mieszkam w Sopocie ale Sopot pod tym... R...O Polecam!!!!!!!!!!!!!! (1) Polecam tę lecznicę wszystkim rozsądnym właścicielom czworonogów! Uważam, że... Michał Odradzam (3) Przemiłe, ładne, zgrabne panie ale... To wszystkie pozytywne cechy. 2... Krzysztof Najlepsze zdecydowanie (1) Byłam z moim małym pieskiem kilkukrotnie i zawsze diagnozowały trafnie dziwie... Anna Wspaniały WET (1) Wspaniała kadra, przemiłe panie i pan praktykant, absolutnie fantastyczne... mk Polecam z całego serca tą przychodnię ! (1) Nie rozumiem kompletnie negatywnych ocen. Uważam że, "ciocie" ;) są... Ariel Odradzam (1) Również odradzam. Panie są może i miłe, ale wiedzy mało. Nie potrafiły wydać... Aga POLECAM :) (1) Bardzo miłe i kompetentne babeczki. Widać,że kochają zwierzęta. Przychodzimy... ANIA Profesionalisci (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Lecznicy. Lekarze weterynarii tam pracujący... Stefan Jedno slowo - SUPER (1) Chodzę do tej przychodni od lat i mam tylko dobre słowa do powiedzenia o... Floydzinski nie polecam!! (1) Jak osoba poniżej podzielam opinię, że ceny są z kosmosu i również czułem się... były klient Czułam się niestety naciągana na kasę (1) Zgodzę się z wszystkimi tymi, którzy piszą, że "ciocie" są super miłe, mają... ex klient SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4) U tych kobiet pojawiłam sie kilka miesiecy temu z młodziutkim kotkiem na... Joanna POLECAM!!!! (1) Polecam wszystkim, którzy chcą wiedzieć co dolega ich zwierzakowi, bo tu się... stały klient- hodowca labradorów ZDECYDOWANIE GODNE POLECENIA (1) Bardzo sympatyczna atmosfera, fachowa obsługa, moja ŚRUBKA - kotka - mimo... Ania jestem na tak (1) Podejście do pieska wzorowe diagnoza trafna nie naciągają na koszta.Nie... luiza Sterylizacja i kastracja oraz inne zabiegi (1) Panie Justyna i Małgosia zajmują się moimi kotami od dawna, a dziś wykonały... Magda - hodowca kotów z Gdańska