Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Janusza Korczaka 25

Magda - ocena (1) Dr Paweł bardzo szczegółowo słucha i bada każdego zwierzaka. Uratował nam psa... Magda daga - opinia (1) Polecam,Podejście do zwierząt ,fachowa porada i ludzie ktorzy tam pracują z... daga Magnuś - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Od lat wszystko naj Magnuś
Marta i Zośka - opinia (1) Była to moja pierwsza wizyta, zajmowała się nami Doktor Ola. Poświęcono mi i... Marta i Zośka Kasia - opinia (1) Dzisiaj zadzwoniłam do Pana Doktora w celu porady telefonicznej. Cudowne i... Kasia Jolanta - opinia (1) Pan Paweł to wspaniały weterynarz. Szgoda ze nasza suczka nie trafiła w jego... Jolanta Po prostu najlepsi! (1) Empatia, wiedza, skuteczność. Jednym słowem - pełen profesjonalizm. Kasia Świetni lekarze (1) Odkąd trafiłam tam z polecenia nie wybiorę się już gdzie indziej. Polecam w... Ania POLECAM (1) Powiem krótko: jak najbardziej jestem za Tymi Państwami, którzy umieją zająć... klientka Wspaniali lekarze! (1) Państwo Łukuć to prawdziwi lekarze z powołania. Profesjonalni, dociekliwi,... KaMa Świetni lekarze (1) Do p. Pawła trafiliśmy z polecenia szukając lekarza godnego zaufania do... Tomek POLECAM (1) Bardzo polecam p. Pawła - weterynarz z powołania, ma ogromną wiedzę, ogromne... M. Najlepsi weterynarze z całej Gdyni!!! (1) Serdecznie polecam tą przychodnie! Każdy zwierzak będzie miał tam najlepszą... zadowolona Najlepsi (1) Mogę szczerze polecić tę przychodnię i pracujących tam lekarzy. To lekarze... ESJB Super, super, super! (1) Świetni lekarze z dużą wiedzą, zaangażowaniem, empatią! Dobrze wyposażony... Anna Dobry lekarz (1) Bardzo zaangażowany lekarz, oprócz świetnego podejścia do zwierząt jest... Filifionka Marlena K. (1) Marlena K. Wspaniały lekarz, człowiek i fachowca. O dużej wiedzy i świetnym... Marlena GORĄCO POLECAM ! ! ! (1) DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ZA ZAANGAŻOWANIE W LECZENIE NASZEJ KOTECZKI - CZARNEJ.... ANIA GORĄCO POLECAM SUPER WETERYNARZY!!! (1) Państwo Łukuć to prawdziwi specjaliści, a do tego bardzo zaangażowani, z... Marzena Kastracja pieska (1) Naprawdę świetna klinika i wspaniali ludzie po Kastracji zaprowadzilem pieska... Łukasz