Lekarz z niezwykłym darem uzdrawiania "duszy" (1) na terapię do dr Mariusza trafiłam z nadzieją znalezienia skutecznej pomocy... Baszka Rewelacyjny człowiek i specjalista (1) Uwaga Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Mariuszowi i jego terapii oraz jego... Robert warto (1) otwarty, wyrazisty i skuteczny, poczułam się wyjątkowo. Obecnie nie muszę nic... ola13
działa i rozwija (1) z niezwykłym wyczuciem dociera do ludzi, prowadzi bardzo ciekawe warsztaty... lucynka07 rewelacyjny i bardzo skuteczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) godny polecenia !!!!!!! Stanisław bardzo dobry specjalista (1) bardzo ludzko podchodzi do człowieka, pomaga przejść trudną drogę, bardziej... psoloszka Piotr - polecam (1) Polecam ludziom samodzielnie myślącym i wrażliwym, nie potrafiącym odnaleźć w... Piotr W Świetny człowiek, specjalista (1) Przede wszystkim człowiek, zaraz potem lekarz. Pacjentów nie traktuje, jak... E konkretnie i miło (2) Marzena polecam (1) głęboka terapia i komunikacja sprawiła, że sam się odnalazłem w nerwicy,... kruzu guru, mysliciel, przyjaciel (1) Numer M ariysz krąży juiz wśród moich przyjaciól i znajomych:) Lekarz który... liliana Najlepszy (1) Najlepszy terapeuta, z jakim miałam do czynienia. Oddany swojej pracy lekarz... Koni Agnieszka - opinia (1) Kiedyś moje serce malało i bladło. Na oddział trafiło w odcieniu fioletu,... Agnieszka