Żółwiobiedronka Barbara Dziudziel - opinia (1) Super człowiek specjalista Żółwiobiedronka Barbara Dziudzie Nauczyciel i mistrz. (2) Nie długo kończę warsztaty grupowe u dra Paniewskiego. Choć jeszcze wiele... xyloto* polecam (1) Zdecydowanie godny polecenia. P.
Lekarz (1) Świetny lekarz, świetny psycholog. Potrafi pomóc, ale trzeba chcieć z tego... Pat Arogancja ? (2) Nawet specjalnie nie próbował ........ Kilka razy zapytał się mnie ' Ale... Maria P. Refleksja (2) Bardzo żałuję, że nie ułożyła mi się współpraca z Panem Paniewskim. Uważam,... Paweł Marcelina - opinia (1) Doktor Paniewski to świetny specjalista. Pomógł mi wyjść z "depresji", która... Marcelina Dr.Paniewski (1) Również byłem pacjentem dr.Paniewskiego. Skierował mnie na oddział dzienny w... MACIEJ warto (1) cierpliwy, rzeczowy, nietypowy, potraktował sprawę poważnie. Pokierował do... jola BĘDĘ MU CHYLIĆ CZOŁA DO KOŃCA MOICH DNI (1) DDA,PATOLOGIA..MOGŁABYM WYMIENIAĆ CZEGO W ŻYCIU DOŚWIADCZYŁAM,TYLKO PO... MONIA D.aniołek - opinia (1) jeśli Was to spotkało dziewczyny to tylko Mariusz Paniewski....Dziś piszę o... D.aniołek Wspaniały Człowiek (1) Jak wpadłam w depresję Doktor Paniewski okazał sie jedynym człowiekiem, który... Katarzyna TAK (1) Normalnie, by dobrze wypaść, rzuciłbym kilka konkretnych i efektownych słów... Darek Przyjaciel (2) Mariusz super człowiek - lekarz- terapeuta- przyjaciel. Pomoże wyjść z... gerard Wybitny człowiek (2) Pan doktor Paniewski jest najlepszym ze znanych mi Psychiatrów, człowiek moim... Adam Artysta (2) Człowiek, który z pasją pomaga mi rozwijać siebie, pokazuje jak pracować nad... Mila elestar - opinia (1) Dobry, życzliwy człowiek. Unika faszerowania pacjentów lekami Pozwala odkryć... elestar Przewodnik (1) Mariusz to nie lekarz to człowiek- tak mówi o sobie (jak dla mnie zbyt... Sisi warto powierzyć los.. (1) Warto powierzyć swój los w ręce dr Mariusz Paniewskiego, gdy jest taka... Jerzy Kazimierski Jak nie u Niego to nigdzie... (1) Czlowiek z pasja. Przyjaciel. Jezeli chodzi o jego oddanie sprawie to mozna z... Magda z Osowej