Pyra Bar

Bary Jedzenie na wynos Catering

Gdańsk, Garbary 6/7

Jar - opinia (1) Drogo, porcje schudły, smak już nie ten , szkoda bo było fajne miejsce ... Jar As - opinia (1) Kucharz chyba zna z przypraw tylko sol i pieprz - a tego ostatniego nie szczedzi As kondor - opinia (1) To zawsze było bardzo dobre miejsce. A na wynos i w dostawie sprawdzają się... kondor
Super jedzonko (1) Bardzo dobre jedzonko miła obsługa żeby tak było wszędzie. Igor NOO (1) Jak ja się ciesze że nie wpadła na to żeby opinie prezcytać nim zamówie.... JAA NIE POLECAM!!! (1) Jedzenie przyjechało zimne. Potrawy nie smaczne, nie estetycznie podane. Nie... Nina Wizyta w sezonie (1) Kooolejka jakich mało. Sezon. Ok. Tylko że przez tą kolejkę co chwilę... Paulina Przestrzegam (2) Zamówiłem łososia z ziemniakami. Zamiast łososia dostałem poszarpane resztki... Krystian Pyrewsko pyrne :) (1) Pyszne jedzonko ogromne porcje mozna sie najesc za grosze polecamm Ania Tlusto i nie swiezo (1) Rok temu spoko,poł roku spoko,ale dzisiaj to ... takie to wszystko tluste... Tomek Co najwyżej na piwo (1) Pierwszy raz przyszłam na zapiekankę z boczkiem. Podane "danie" składało się... Mirka Pychota (1) Jako, że jestem mięsożercą długo opierałem się przed barem gdzie podają... Przemek Ocena (1) Zamowilam kluski jare? Kapusta i boczek. Dawno czegos tak ohydnego nie jadlam... Daniela Michalska to sobie poczekasz.... (1) Po sezonie letnim i niewielkiej liczbie klientów czas oczekiwania na... monia przypalone jedzenie...../ niesmaczne... (1) tak jak w nagłówku.placki ziemniaczane wręcz czarne od przypalenia food Masakra (1) Czekaliśmy 50 minut.... Jedzenie przeciętne..... Podszedłem do kelnerki i... Hvpb Słabo (zapiekanka Brokurowa) (1) Wcześniej nic o barze nie słyszałem. Trafiłem tutaj ze względu na ciekawą... Bartek Świetne zapiekanki, ohydne frytki (1) Zapomnijcie o tym, że na zamówione danie poczekacie 10 minut. Poczekacie... Tomstar 10/11 wizyt oceniam pozytywnie (1) 10 razy byłam bardzo zadowolona, zebrałam 10 pieczątek, niestety za 11 razem... Nina z Drinki w Kokosie ola - opinia (2) Miejsce fajne, urządzone zgodnie z obowiązującą modą, ciekawe lampy,... ola