Pyra Bar

Bary Jedzenie na wynos Catering

Gdańsk, Garbary 6/7

polecam (1) Bardzo dobre jedzenie, nie ma obżarstw do upadłego, ale wszystko dobrej... ziemniak Smacznie i czysto. (1) Do odwiedzenie tego miejsca zachęciła mnie ulotka, która trafiła do mojegu... Jan Przypadek-pozytywny (1) Raz zupełnie przypadkowo zamowiłam tam jedzenie, troche sie bałam, bo róznie... Gosia
Ziemniaki w nie najlepszym wydaniu (1) Zawiodłam się, ponieważ dużo pochlebnych opinii słyszałam o Pyra Bar. Zupa... Magda pychota! (1) idealna miejscówka na niczego sobie pyraróżności, na piwko i obiad z... orz family Niebo w gębie! (1) Właśnie wróciliśmy z mężem z PyraBaru. Zupą dzisiejszego dnia był krupnik,... Monika duży zBoczek!!! (1) byliśmy gromadnie w sobotę. jedzenie pyyyszne, za obsługę wystawiłbym 7-kę,... pe smaczne, ale (1) Miejsce ciekawe. Menu atrakcyjne. Ceny przystepne. Chociaż porcje nie za... emm gratulacje za klimat i obsluge (1) odwiedzilam dzis "pyre" i zostalam tak pozytywnie zaskoczona, ze czuje sie... wisienka Anka - opinia (1) bardzo przyjemny klimat, ceny niedrogie i jedzenie przepyszne, będę zaglądać... Anka Gregory - opinia (1) Tam jest po prostu Super :) Gregory Super miejsce (1) Trafiliśmy z mężem do Pyry przez przypadek. Zachwycił nas pomysł i jakoś dań.... Marysia poznanska pyrka (1) super ze w gdansku nam tez otworzyli Pyra Bar, bylam w nim tez w poznaniu i... A. dobra rada (1) Byłem w kilku barach z ziemniakami, ale czegos takiego jeszcze nie widziałem.... Łukasz Super, super i jeszcze raz super (1) Świetne miejsce - niedrogo, w centrum, pysznie, przemiła obsługa - polecam na... ola Polecam (1) Obsługa rewelacyjna, fajne menu , no i piwo z browaru Amber - co nie jest... Krycha POLECAM!!! (1) Bardzo fajny pomysł, trafiłam tam przypadkiem i już wiem, że będę w Pyrce... aga